Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Олексій Кучер і Квон Кі Чанг обговорили спільні проєкти, які можуть бути реалізовані в Харківській області.

Серед них - відкриття в нашому регіоні виробництва медичних товарів і засобів захисту для боротьби з COVID-19.

Голова ХОДА зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні під час робочої поїздки до Києва 4 листопада. Олексій Кучер розповів Квон Кі Чангу про пріоритети розвитку Харківської області та сфери, які є найбільш перспективними для економічного співробітництва.

«Наші ключові напрямки - це агросектор, промисловість і IT-сектор. У сфері сільського господарства цього року ми вийшли на провідні позиції в Україні. Промисловість у цілому створює 70% прибутку в області. Що стосується IT-сектора, то ми регіон, який найбільш динамічно розвивається в цьому напрямку в Україні», - акцентував керівник області.

Пан посол зазначив, що Харківська область найбільш відома своїм потенціалом у сфері важкої промисловості, підприємств оборонпрому, а також аерокосмічної сфери.

«Для мене важливі, в першу чергу, економічна взаємодія та інвестиції», - сказав Квон Кі Чанг.

Він також запропонував керівнику ХОДА розглянути можливість участі Харківської області в проєкті, який планує реалізувати в Україні консорціум корейських компаній.

«Вони зараз ведуть переговори з Львівським регіоном щодо виробництва медичної екіпіровки і товарів, пов'язаних з коронавірусом. Якщо у вас є бажання, ваш регіон може долучитися до цього діалогу», - зазначив посол Республіки Корея.

Йдеться про можливе будівництво на території області фабрики з виробництва медичних товарів. Олексій Кучер повідомив про намір Харківської області взяти участь у проєкті.

Також під час зустрічі обговорили перспективи подальших переговорів з корейськими компаніями, які зацікавлені інвестувати в економіку Харківської області. Олексій Кучер запросив Квон Кі Чанга відвідати Харківщину для продовження діалогу, і пан посол підтвердив свій візит - після покращення епідеміологічної обстановки в країні.