Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Це дасть змогу відремонтувати споруду, яка зараз перебуває у критичному стані.

 

«Загублений» Жихорський шляхопровід знайшов свого власника. Рішенням господарського суду області його передано на баланс «Укравтодору». Перепон для ремонту більше немає», - повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

До цього моменту Служба автодоріг не могла ремонтувати міст, оскільки він їй не належав. Більш того, з 2007-го року він взагалі не мав балансоутримувача. Тоді розпорядженням Кабміну проїзну частину дороги передали в державну власність з комунальної власності міста Харкова. Але сам міст, яким ця проїзна частина проходить, не передавали.

Зрушити вирішення питання з мертвої точки вдалося після того, як у січні цього року голова ХОДА Олексій Кучер порушив його на спільній нараді з головою «Укравтодору» Олександром Кубраковим.

Жихорський шляхопровід – украй важливий об’єкт дорожньої інфраструктури області. Він знаходиться на одній з найважливіших автомагістралей регіону – дорозі Харків-Сімферополь. Крім того, він є частиною окружної дороги навколо Харкова, головне призначення якої - знизити навантаження транзитного транспортного потоку на центр міста.

Наразі шляхопровід перебуває у вкрай незадовільному стані: іржаві конструкції, тріщини на металевих прогонових спорудах, на опорах руйнується бетон. Споруда в будь-який момент може спричинити проблеми як для автомобільного, так і залізничного сполучення області: під шляхопроводом знаходиться 12 залізничних колій.

За інформацією Служби автомобільних доріг в Харківській області, після набрання чинності рішення суду фахівці служби проведуть огляд споруди та оцінку його експлуатаційного стану. Першочергові аварійні роботи будуть виконані невідкладно. Також буде розроблено проєкт подальшого повноцінного ремонту шляхопроводу.