Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Урочистий захід відбувся 9 листопада у Харківській філармонії за участі заступника голови ХОДА Євгенія Грицькова.

 

За словами Євгенія Грицькова, наразі культура відіграє велику роль у становленні національної ідентичності країни, яку формують не тільки професійні працівники культури, а й аматори народного мистецтва.

«Хочу сказати, що представники культури, які працюють задля того, щоб наші харків'яни були не тільки освідченими, а з високим рівнем культури, заслуговують на найвищу нагороду. А найкраща нагорода для вас - це визнання глядачів та овації», - сказав Євгеній Грицьков.

Директорка Департаменту культури та туризму Харківської ОДА Людмила Терещенко подякувала працівникам культури та аматорам народного мистецтва за плідну роботу.

«Мені дуже пощастило працювати з командою справжніх керівників, професіоналів своєї справи, - зазначила Любов Терещенко.- Ви показуєте прекрасні результати і  своїм прикладом не лише розвиваєте свої колективи, а й культуру на території Харківщини». 

Під час заходу Євгеній Грицьков вручив кращим працівникам культури та аматорам народного мистецтва почесні відзнаки Харківської обласної державної адміністрації.

Також Євгеній Грицьков вручив орден княгині Ольги І ступеня головній балетмейстерці Харківського театру опери і балету імені М.В. Лисенка Світлані Коливановій.