Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Про потребу в такому обладнанні для закладу розповіли Президенту Володимиру Зеленському під час його візиту в академію у вересні.

 

Президент доручив керівництву області вирішити питання із забезпеченням бібліотеки обладнанням.

12 листопада голова ХОДА Олексій Кучер разом з представником харківського ІТ-кластера Романом Катеренчиком, який долучився до придбання надсучасного сканера, передали його закладу.

«Цей сучасний суперсканер зможе зберегти в цифровому форматі будь-яку книгу. Я хочу подякувати Роману за підтримку, подякувати Президенту, який виступив з цією ініціативою, а також керівництву закладу за те, що бібліотека наповнюється сучасними пристроями. Відповідно, студенти можуть у сучасних умовах отримувати знання. Це дуже важливо», - підкреслив Олексій Кучер.

Роман Катеринчик висловив сподівання на подальшу співпрацю ІТ-кластеру з юридичною академією.

«Це найменше, що ми можемо зробити для підтримки бібліотеки. Це дійсно важливе обладнання, я сподіваюся, воно дозволить зберегти історію, яка є в бібліотеці. А ми вже домовилися, що всі айтішники зможуть відвідувати бібліотеку. Будемо створювати тут ком'юніті розумних людей», - сказав бізнесмен.

Ректор юридичної академії Василь Таций наголосив на тому, що подарований бібліотеці сканер має дуже важливе значення.   

«Цей пристрій, хоча він такий невеликий, може робити чудеса. Ми можемо значно просунути ту роботу, яка проводиться в бібліотеці, і на яку особливо звернув увагу Президент. І наша розмова призвела до того, що він переконався: це дійсно важливе і для колективу, і для держави. Тому що цей пристрій дає можливість сканувати рідкісні книги, частина з яких є тільки в нашій бібліотеці. Це має виключно важливу цінність і для нас, і для історії нашої держави. Ми щиро вдячні і Президенту, і адміністрації, і спонсорам. Тільки разом можливо рухатися вперед, розвивати освіту і правову науку, в тому числі», - сказав ректор юридичної академії.