Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Шановні працівники та ветерани аграрної галузі! Прийміть найщиріші і найкращі вітання з нагоди професійного свята, яке вінчає напружений, наповнений турботами рік хлібороба!

 

Аграрний сектор завжди був і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Від стану справ в сільському господарстві значною мірою залежить економічна і соціальна стабільність, сьогоднішній день і майбутнє країни, добробут кожної родини.

Завдяки вашій працьовитості, вмілому господарюванню та багатому досвіду збільшується виробництво сільськогосподарської продукції, розвивається тваринницька галузь, підвищується конкурентоспроможність української продукції.

Незмінно з року в рік демонструють високі результати працівники аграрної галузі Чугуївщини. В основі їх досягнень – впровадження сучасних наукових розробок, повсякденна напружена праця і, головне, велика любов до рідної землі.

Низький вам уклін, шановні трудівники, за сумлінність, терпіння, витримку і любов до рідного краю. Нехай усвідомлення власної значущості і відповідальності додає сил і натхнення для подальших трудових звершень, які будуть запорукою процвітання і розвитку нашого краю.

Від щирого серця бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, миру, добра, достатку, благополуччя, щедрого сонця і багатих врожаїв.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                    Сергій Лободенко