Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Президентом України затверджено список з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву за пріоритетними сферами державного управління

 

Фінансово-економічна сфера

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

1.

Батіщева Світлана Миколаївна

Начальник управління з питань капітальних вкладень Головного управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації

2.

Боднарук Ігор Сергійович

Заступник директора з розвитку бізнесу Відкритого акціонерного товариства комерційного банку «Надра»
(м. Київ)

3.

Бурихайло Олександр Петрович

Заступник начальника Управління методології бухгалтерського обліку - начальник відділу методології бухгалтерського обліку підприємницької діяльності департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України
(м. Київ)

4.

Венцель Віктор Тарасович

Заступник начальника Головного фінансового управління Житомирської обласної державної адміністрації

5.

Вітряк Геннадій Миколайович

Голова Долинської районної державної адміністрації (Кіровоградська область)

6.

Волинець Тетяна Григорівна

Начальник відділу туристично-виставкової діяльності Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації

7.

Габа Ігор Валерійович

Заступник начальника-начальник відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державної казначейської служби України в Новоселицькому районі (Чернівецька область)

8.

Гаврилюк Сергій Миколайович

Керуючий справами виконавчого апарату Дубенської районної ради (Рівненська область)

9.

Гелюта Тамара Никодимівна

Заступник голови Дубенської районної державної адміністрації (Рівненська область)

10.

Гребінник Сергій Іванович

Начальник Управління Пенсійного фонду України в Котелевському районі (Полтавська область)

11.

Гуляєва

Анна Сергіївна

Головний державний податковий інспектор відділу аналізу доходів по секторах економіки управління прогнозування, аналізу, обліку та звітності Державної податкової служби Донецької області

12.

Демиденко Світлана Ярославівна

Начальник відділу фінансів соціально-культурної сфери Головного фінансового управління Чернігівської обласної державної адміністрації

13.

Демчик Олександр Ігорович

Начальник Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації

14.

Єрьомін Володимир Юрійович

Заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в АР Крим та

м. Севастополі – начальник відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування в АР Крим

15.

Зінченко Андрій Ігорович

Заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації

16.

Зінченко Марина Анатоліївна

Начальник Головного фінансового управління Одеської обласної державної адміністрації

17.

Ільєнко Сергій Вікторович

Начальник управління економіки Шосткинської районної державної адміністрації (Сумська область)

18.

Косик Володимир Іванович

Начальник управління Державної казначейської служби України у місті Івано-Франківську

19.

Кривенко Віктор Миколайович

Радник генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції та послуг військового та спеціального призначення (м. Київ)

20.

Крівцов Олексій Олексійович

Начальник відділу адміністративного оскарження з оподаткування фізичних осіб управління апеляції Державної податкової служби України (м. Київ)

21.

Кроча Тетяна Сергіївна

Начальник управління економіки та інвестиційної політики Феодосійської міської ради (АР Крим)

22.

Куцик Олександр Іванович

Голова Макарівської районної державної адміністрації (Київська область)

23.

Левицький Олег Богданович

Заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Оперейшн Юкрейн ЛТД» м. Берегово (Закарпатська область)

24.

Лобач Тетяна Георгіївна

Голова Балаклавської районної ради (м. Севастополь)

25.

Мужевський Андрій Вікторович

Перший заступник голови Красноградської районної державної адміністрації (Харківська область)

26.

Мураєв Євгеній Володимирович

Голова Зміївської районної державної адміністрації (Харківська область)

27.

Мураховська Людмила Петрівна

Начальник відділу державних адміністраторів та забезпечення їх діяльності Миколаївської обласної державної адміністрації

28.

Нетяжук Михайло Володимирович

Директор Фастівського хлібокомбінату (Київська область)

29.

Подорван Андрій Федорович

Начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації

30.

Прус Ірина Олексіївна

Заступник начальника відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності Волинської обласної ради

31.

Рудницький Степан Віталійович

Заступник начальника організаційного відділу апарату Львівської обласної державної адміністрації

32.

Самчик Максим Юрійович

Голова Чуднівської районної державної адміністрації (Житомирська область)

33.

Сень Ірина Григорівна

Начальник відділу контролю Дніпропетровської обласної державної адміністрації

34.

Соколов Максим Анатолійович

Начальник Ясинуватської об’єднаної державної податкової інспекції ( Донецька область)

35.

Федоренко Ольга Володимирівна

Заступник директора департаменту-начальник бюджетного управління департаменту бюджетної політики Черкаської міської ради

36.

Хмелюк Володимир Васильович

Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради (Хмельницька область)

37.

Юрченко Олександр Володимирович

Начальник правового відділу Державної фінансової інспекції в Луганській області

Соціально-гуманітарна сфера

1.

Алєксєєва Наталія Ігорівна

Заступник начальника Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради

2.

Бас Інна Леонідівна

Радник-консультант голови Луцької районної ради (Волинська область)

3.

Бахарєв Костянтин Михайлович

Голова Постійної комісії Верховної Ради АР Крим з питань нормотворчої діяльності, організації роботи Верховної Ради та у зв’язках з громадськістю

4.

Бейко Олександр Володимирович

Головний спеціаліст відділу – секретаріату делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, Державний Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні (м. Київ)

5.

Бельський Андрій Віталійович

Заступник голови Городоцької районної державної адміністрації (Хмельницька область)

6.

Береза Вадим Олексійович

Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації

7.

Бідюк Валентин Дмитрович

Директор Новоселицького районного центру зайнятості (Чернівецька область)

8.

Бойко Андрій Ігорович

Державний інспектор – керівник посту екологічного контролю «Іллічівський морський торговельний порт» Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря (Одеська область)

9.

Вінокурова Лідія Валеріївна

Завідувач відділу підготовки матеріалів звільнення суддів Секретаріату Вищої ради юстиції (м. Київ)

10.

Волотковська Олена Віталіївна

Заступник голови – керівник апарату Севастопольської міської державної адміністрації

11.

Головатий Руслан Миколайович

Заступник начальника служби у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.

Грабар Едіта Василівна

Заступник голови Свалявської районної державної адміністрації (Закарпатська область)

13.

Данько Владислав Віталійович

Начальник Державної служби з лікарських засобів у Херсонській області

14.

Забєліна Ганна Олександрівна

Заступник начальника відділу боротьби з кіберзлочинністю Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області

15.

Забєля

Максим Сергійович

Заступник головного редактора Димитрівської міської газети «Родной город» (Донецька область)

16.

Ісаєнко Роман Миколайович

Начальник відділу медичного страхування, матеріального та кадрового забезпечення Головного управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації

17.

Камінський Дмитро Євгенович

Керівник апарату апеляційного суду Закарпатської області

18.

Капелусь Оксана Володимирівна

Директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Підволочиського району (Тернопільська область)

19.

Клігунова Ірина Володимирівна

Начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації (Сумська область)

20.

Колеснік Оксана Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 31 (Запорізька область)

21.

Кондрат Роман Володимирович

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Гусятинської районної державної адміністрації (Тернопільська область)

22.

Кульков Юрій Анатолійович

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в м. Севастополі

23.

Куровська Ілона Анатоліївна

Заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації (Київська область)

24.

Лященко Сергій Вікторович

Заступник голови-керівник секретаріату Всесоюзного громадського об’єднання «Союз народна пам'ять» (Дніпропетровська область)

25.

Мазенко Леся Анатоліївна

Заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного та пільгового забезпечення Головного управління праці та соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації

26.

Мартиненко Євгенія Сергіївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сімферопольського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму (АР Крим)

27.

Мельник Роман Сергійович

Професор кафедри адміністративного права Київського національного університету ім. Т.Шевченка

28.

Мельничук Анатолій Олександрович

Начальник відділу кадрової роботи апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації

29.

Мещан Ігор Вікторович

Заступник директора Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

30.

Музика Юрій Володимирович

Заступник керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації

31.

Носик Оксана Анатоліївна

Заступник начальника відділу кадрів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

32.

Одноворченко Олександр Вікторович

Заступник голови Володарсько-Волинської районної державної адміністрації (Житомирська область)

33.

Останній Віталій Миколайович

Заступник начальника Управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації

34.

Панченко Андрій Іванович

Начальник департаменту організаційної роботи та зв’язків із регіонами Всеукраїнської громадської організації «Союз Народна Пам’ять» (Дніпропетровська область)

35.

Пархоменко Валерій Олексійович

Заступник голови - керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації

36.

Петренко Антоніна Анатоліївна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Черкаської районної державної адміністрації (Черкаська область)

37.

Плакіда Альона Олександрівна

Міністр культури АР Крим

38.

Продіус Костянтин Васильович

Начальник Головного управління юстиції в Одеській області

39.

Рева Петро Вікторович

Заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації

40.

Романчук Сергій Петрович

Голова Чемеровецької районної державної адміністрації (Хмельницька область)

41.

Савенко Олександр Володимирович

Заступник начальника Управління з питань внутрішньої і інформаційної політики Луганської міської ради

42.

Савицька Олена Володимирівна

Заступник Голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

43.

Сазонова Тетяна Володимирівна

Начальник управління громадських зв’язків Херсонської міської ради, помічник Херсонського міського голови

44.

Северин Юрій Вікторович

Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Полтавської обласної державної адміністрації

45.

Сила Тетяна Іванівна

Декан факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету

46.

Сологуб Богдан Євстафійович

Начальник відділу організаційної роботи виконавчого апарату Рівненської обласної ради

47.

Черінько Ігор Павлович

Викладач Київського Національного університету
ім. Т.Шевченка

48.

Шаталов Олександр Сергійович

Перший заступник голови Кіровоградської обласної ради

49.

Шкутько Ганна Геннадіївна

Головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації

50.

Штогрин Роман Леонідович

Заступник директора Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату (Вінницька область)

51.

Шустов Микола Васильович

Директор Рівненського обласного контактного центру обласної державної адміністрації

52.

Ярош Ярослав Богданович

Доцент кафедри політології Волинського національного університету імені Лесі Українки

Сфера інвестицій та інновацій

1.

Артеменко Наталія Сергіївна

Начальник управління економіки Василівської районної державної адміністрації (Запорізька область)

2.

Бабич Терезія Степанівна

Начальник Управління міжнародного співробітництва та інвестицій Державного агентства автомобільних доріг України (м. Київ)

3.

Верещак Максим Миколайович

Начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради (Полтавська область)

4.

Волошин Юрій Миколайович

Начальник відділу системних проектів та технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
(м. Київ)

5.

Гасюк Наталія Петрівна

Заступник начальника Головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків і інвестицій – начальник управління туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації

6.

Грибкова Любов Валеріївна

Начальник відділу зовнішніх зв’язків та побратимського співробітництва виконавчого комітету Ялтинської міської ради (АР Крим)

7.

Гріненко Андрій Юрійович

Заступник голови Бориспільської районної державної адміністрації (Київська область)

8.

Губанов Олексій Володимирович

Заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації

9.

Зайцев Сергій Анатолійович

Голова Смілянської районної державної адміністрації (Черкаська область)

10.

Затишняк Валентина Вікторівна

Заступник начальника управління - завідувач сектора міжнародних проектів та промоції міста управління міжнародних зв’язків департаменту міжнародних зв’язків та інвестиційних проектів Дніпропетровської міської ради

11.

Камок Тетяна Володимирівна

Заступник начальника загального відділу Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

12.

Клюцевський Володимир Іванович

Начальник відділу контролю апарату Херсонської обласної державної адміністрації

13.

Кожушко Наталія Іванівна

Заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації

14.

Коровіна Олена Олександрівна

Завідувач сектором інвестиційно-інноваційної та міжнародної діяльності Броварської міської ради (Київська область)

15.

Ксьондзик Микола Анатолійович

Приватний підприємець (Волинська область)

16.

Куліков Сергій Михайлович

Заступник голови Правління з комерційних питань ПАО «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» (Дніпропетровська область)

17.

Люлька Володимир Анатолійович

Начальник відділу контролю апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації

18.

Макаров Михайло

Олександрович

Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації (Київська область)

19.

Матвійчук Роман Михайлович

Заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу апарату Волинської обласної державної адміністрації

20.

Михайленко Петро Миколайович

Голова Немирівської районної державної адміністрації (Вінницька область)

21.

Міца Владислав Володимирович

Начальник управління розвитку підприємництва та ринкових відносин Головного управління економіки обласної державної адміністрації Закарпатської області

22.

Монолатій Іван Сергійович

Професор Інституту історії і політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківська область)

23.

Мостовий Руслан Ярославович

Начальник відділу охорони здоров’я Гусятинської районної державної адміністрації (Тернопільська область)

24.

Муратов Олег Михайлович

Начальник Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації

25.

Ніколаєнко Андрій Іванович

Перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

26.

Павел Дмитро Дмитрович

Начальник управління інфраструктури і туризму Чернівецької обласної державної адміністрації

27.

Павлішина Таміла Василівна

Заступник міського голови Виконавчого комітету Бердичівської міської ради

28.

Парфенюк Олександр Сергійович

Керівник апарату Нахімовської районної державної адміністрації (м. Севастополь)

29.

Пилявська Ольга Леонідівна

Заступник директора Державного архіву Запорізької області

30.

Підборська Тетяна Петрівна

Голова Братської районної державної адміністрації (Миколаївська область)

31.

Плотніков Павло Олександрович

Заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації (Чернігівська область)

32.

Радченко Андрій Васильович

Заступник начальника управління інвестицій та зовнішньоекономічної політики - начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків Головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації

33.

Сидоренко Наталя Олегівна

Начальник відділу інвестицій зовнішньоекономічної діяльності та координації державних закупівель управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради

34.

Сімак Сергій Васильович

Начальник управління перспективного розвитку та координації будівництва апарату виконавчого органу Київської міської ради (м. Київ)

35.

Сімчук Тетяна Олександрівна

Завідувач сектору зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської обласної державної адміністрації

36.

Устинов Єгор Олександрович

Голова Скадовської районної державної адміністрації (Херсонська область)

37.

Цупро Олександр Миколайович

Заступник голови – керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації

38.

Червенко Тетяна Савеліївна

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Новопсковської районної державної адміністрації (Луганська область)

39.

Чубар

Ольга Миколаївна

Заступник начальника відділу обліку і звітності, інформаційного забезпечення управління персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області

40.

Шмигаль Денис Анатолійович

Начальник Головного управління економіки та інвестицій Львівської обласної державної адміністрації

41.

Яловий Костянтин Володимирович

Керівник апарату Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Сфера паливно-енергетичного комплексу

1.

Волошинович Едуард Петрович

Начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації

2.

Гринь Анатолій Анатолійович

Заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Закарпатської обласної державної адміністрації

3.

Дербеньов Сергій Олександрович

Заступник начальника режимно-секретного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області

4.

Єсипенко Юрій Миколайович

Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор Державної інспекції ядерного регулювання України (м. Київ)

5.

Задорожній Віталій В’ячеславович

Голова тендерного комітету ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» (Дніпропетровська область)

6.

Зеленецький Дмитро Олексійович

Начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та легалізації реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області

7.

Зосімов Ігор Олександрович

Голова Республіканського комітету АР Крим з палива, енергетики та інноваційної політики

8.

Іванюк Олег Григорович

Заступник начальника управління Національної комісії регулювання в сфері енергетики (м. Київ)

9.

Капітан Олександр Олександрович

Заступник генерального директора з міжнародного співробітництва Консорціуму «Енергобуд» (Вінницька область)

10.

Клід Віктор Васильович

Завідувач сектору екології, природокористування та мінерально-сировинних ресурсів Головного управління економіки Івано-Франківської обласної державної адміністрації

11.

Костецька Вікторія Віталіївна

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді Фастівської районної державної адміністрації (Київська область)

12.

Міхеєв Микола Володимирович

Тимчасово не працючий (м. Київ)

13.

Мокрицький Олександр Валентинович

Перший заступник голови Добровеличківської районної державної адміністрації (Кіровоградська область)

14.

Монастирний Владислав Миколайович

Завідувач сектора підготовки науково – педагогічних та наукових кадрів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

15.

Москалюк Ігор Ілліч

Головний спеціаліст відділу комунальної власності управління економіки і власності Дубенської міської ради (Рівненська область)

16.

Прокопчук Валерій Вікторович

Директор з економіки товариства з обмеженою відповідальністю «Нива експо» (Житомирська область)

17.

Стасюк Віктор Юрійович

Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Волинської обласної державної адміністрації

18.

Татаров Дмитро Борисович

Голова Республіканського комітету з охорони навколишнього природного середовища (АР Крим)

19.

Федай Андрій Олександрович

Секретар Маріупольської міської ради VI скликання (Донецька область)

20.

Шамрицька Наталія Анатоліївна

Менеджер з питань регіонального розвитку Публічного акціонерного товариства «Північний гірничозбагачувальний комбінат» (Дніпропетровська область)

21.

Шунін Микола Костянтинович

Тимчасово не працюючий (Луганська область)

Сфера сільського господарства

1.

Боднарук Вадим Вікторович

Начальник Управління Державного комітету України із земельних ресурсів у м. Ялта (АР Крим)

2.

Гасуха Лариса Олександрівна

Завідувач сектору економічного аналізу, прогнозування розвитку агропромислового комплексу та соціально-трудових відносин Головного управління агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації

3.

Гусаров Олександр Сергійович

Голова Печенізької районної державної адміністрації (Харківська область)

4.

Данилюк Валентин Євгенович

Заступник начальника Міського відділення управління Міністерства внутрішніх справ України (Івано-Франківська область)

5.

Двойленко Іван Володимирович

Головний спеціаліст прес-служби Пенсійного фонду України (м. Київ)

6.

Добрівський Тарас Григорович

Боярський міський голова (Київська область)

7.

Ерфан Віталій Йосипович

Начальник управління у справах молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації

8.

Кизима Олег Зіновійович

Заступник голови Жидачівської районної державної адміністрації (Львівська область)

9.

Костяшкін

Іван Олександрович

Завідувач кафедри трудового, земельного та господарського права Хмельницького університету управління та права

10.

Коцар Дмитро Юрійович

Начальник Управління Державного комітету України із земельних ресурсів у м. Дніпропетровськ

11.

Крамаренко Сергій Михайлович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Олевський фарфоровий завод» (м.Київ)

12.

Левцов Сергій Вікторович

Начальник Головного управління України Державного комітету України із земельних ресурсів у Миколаївській області

13.

Манчук Олександр Андрійович

Начальник Управління Державного комітету України із земельних ресурсів у Корсунь-Шевченківському районі (Черкаська область)

14.

Мітько

Василь Михайлович

Керуючий відділенням «Кременівка» цеху №20 Державного підприємства «Ілліч-Агро Донбас» Публічного акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» (Донецька область)

15.

Нагорний Дмитро Сергійович

Заступник начальника відділу Державного комітету України із земельних ресурсів у Михайлівському районі (Запорізька область)

16.

Савченко-Сватко Олена Миколаївна

Начальник відділу з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування Дніпропетровської обласної ради

17.

Сорочан Леонід Павлович

Начальник Інспекції державного технічного нагляду Вінницької обласної державної адміністрації

18.

Сучек Микола Миколайович

Заступник директора з наукової роботи Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук (Хмельницька область)

19.

Чорна Марія Володимирівна

Заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації

20.

Шевчик Олександр Анатолійович

Провідний економіст відділу нагляду за діяльністю банків з групи в м. Києві і Київській області управління нагляду за банками 3 та 4 груп департаменту пруденційного нагляду Генерального департаменту банківського нагляду Національного банку України

(м. Київ)

21.

Шепітько Ірина Петрівна

Начальник юридичного відділу Новопсковської районної державної адміністрації (Луганська область)

22.

Шостак Юрій Вікторович

Перший заступник голови Таращанської районної державної адміністрації (Київська область)

Сфера житлово-комунального господарства

1.

Антонов Роман Сергійович

Завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головного управління державної служби України в Луганській області

2.

Баласинович Богдан

Олександрович

Керівник проекту «Чисте місто» Державного інвестиційного проекту України (м. Київ)

3.

Бачинська Анастасія Володимирівна

Старший викладач кафедри господарського права Ужгородського національного університету (Закарпатська область)

4.

Білоножко Павло Миколайович

Приватний підприємець (м. Київ)

5.

Бородіна

Оксана Анатоліївна

Начальник відділу діловодства та моніторингу документів комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» Донецької обласної ради

6.

Бурдавіцин Максим Олександрович

Заступник начальника управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації

7.

Гайдук Олексій Вікторович

Заступник голови Горохівської районної державної адміністрації (Волинська область)

8.

Гордієнко Галина Василівна

Комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Добра справа - 2003» (Дніпропетровська область)

9.

Гринчук Віталій Юрійович

Перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації (Київська область)

10.

Євстратов Андрій Олександрович

Перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації (Херсонська область)

11.

Івахненко

Олексій Олександрович

Заступник міського голови – начальник Центрально-міської адміністрації Горлівської міської ради (Донецька область)

12.

Ігнатенко Олександр Павлович

Директор департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ)

13.

Іскоростенський Анатолій Миколайович

Заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації (Київська область)

14.

Ковальчук Василь Остапович

Перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства Івано-Франківської обласної державної адміністрації

15.

Кривенко Сергій Володимирович

Завідувач кафедри Полтавського інституту бізнесу

16.

Кушнір Тарас Леонідович

Голова Доманівської районної державної адміністрації (Миколаївська область)

17.

Лукін Василь Миколайович

Технічний директор товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОБУД» м. Тернопіль

18.

Люлька

Юрій Анатолійович

Заступник голови Калінінської районної ради у
м. Донецьку

19.

Макаренко Петро Васильович

Керівник апарату Солом’янської районної державної адміністрації (м. Київ)

20.

Манич Віталій Олександрович

Заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації (Запорізька область)

21.

Олійник Денис Володимирович

Заступник директора з економіко – господарської роботи і розвитку Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

22.

Перегудов Володимир Володимирович

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління з питань соціально-економічного розвитку регіону та інвестиційної політики

23.

Ріпенко Артем Ігорович

Начальник відділу правової експертизи юридичного департаменту Одеської міської ради

24.

Руденький Андрій Олександрович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Нива експо» (Житомирська область)

25.

Слюсаренко Руслан Петрович

Начальник управління капітального будівництва Вінницької обласної державної адміністрації

26.

Собко Василь Богданович

Начальник юридичного відділу Львівської обласної державної адміністрації

27.

Ткач Юрій Володимирович

Заступник начальника управління культури Чернігівської міської ради