Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Інформаційне повідомлення

про проведення публічного громадського обговорення

проекту розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації

"Про організацію проведення громадських робіт тимчасового характеру у 2019 році”

 

Управління праці та соціального захисту населення Чугуївської районної державної адміністрації повідомляє про проведення з 5 лютого 2019 року публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації “Про організацію проведення громадських робіт тимчасового характеру у 2019 році”.

Мова йде про проведення громадських робіт тимчасового характеру для зареєстрованих безробітних; осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості як такі, що шукають роботу; працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції в управлінні праці та соціального захисту населення Чугуївської районної державної адміністрації. В проекті розпорядження визначаються види громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громад району та сприяють їх соціальному розвитку. Також в проекті розпорядження визначаються суб'єкти, які будуть здійснювати фінансування організації громадських робіт.

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження надаються в усній, письмовій та електронній формі до 06 березня 2019 року за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 35, управління праці та соціального захисту населення Чугуївської районної державної адміністрації.

Телефон для довідок: 2-34-98

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальна особа: Міхайлечко Тетяна Олександрівна, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення управління праці та соціального захисту населення Чугуївської районної державної адміністрації.

 

Проект розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації “Про організацію проведення громадських робіт тимчасового характеру у 2019 році”.