Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Оголошення

До уваги мешканців району

7 квітня в Чугуївському районному будинку культури з 10.00 до 15.00 пройде перший в області та Україні «Ярмарок здоров'я».

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Архів новин

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Погода

Інформаційне повідомлення

про проведення  публічного громадського обговорення

проекту розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації

«Про затвердження Положення про районну комісію з питань раціонального та ефективного використання земель,

запобігання порушенням земельного законодавства та з роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи»

 

Чугуївська районна державна адміністрація  повідомляє про проведення з 17 лютого 2017 року публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації «Про затвердження  Положення  про районну комісію з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи».

Даний проект розпорядження розроблено на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню», постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», а також статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

Метою цього розпорядження є забезпечення ефективного вирішення питань щодо раціонального використання земельних ресурсів, належний контроль за використанням та охороною земель, реалізація державної політики у сфері земельних відносин, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів та запобігання порушенням земельного законодавства.

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження надаються в усній, письмовій та електронній формі до 19 березня 2017 року за адресою:

м.Чугуїв, вул. Червономанежна, буд. 32.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: 2 33 19

Відповідальна особа: Олексієвець Галина Миколаївна, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

Проект розпорядження  «Про затвердження  Положення  про районну комісію з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи»

 

Положення про районну комісію з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз`яснювальної роботи щодо земельної реформи

 

 

Інформаційне повідомлення

про проведення публічного громадського обговорення

проекту розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації

«Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг

при Чугуївській районній державній адміністрації Харківської області»

 

Чугуївська районна державна адміністрація повідомляє про проведення з 28 лютого 2017 року публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Чугуївській районній державній адміністрації Харківської області».

Обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» (із змінами).

Його мета — створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження надаються до відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації в усній, письмовій та електронній формі до 01 квітня 2017 року за адресою: м.Чугуїв, вул. Червономанєжна, буд.32,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: 2 27 50

Відповідальна особа: Горовенко Марина Володимирівна, начальник-адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

 

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Чугуївській районній державній адміністрації Харківської області»

 

Регламент Центру надання адміністративних послуг при Чугуївській районній державній адміністрації Харківської області