Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Оголошення

До уваги мешканців району

7 квітня в Чугуївському районному будинку культури з 10.00 до 15.00 пройде перший в області та Україні «Ярмарок здоров'я».

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Архів новин

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Погода

ІНФОРМАЦІЯ

про проходження планової перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

з/п

П.І.Б. особи,

щодо якої здійснюється перевірка

Посада особи,

щодо якої здійснюється перевірка

Дата початку перевірки

Копія повідомлення

про початок перевірки

Копія заяви

про перевірку

Копія Декларації

Результати перевірки

1.

Герман

Вікторія Олександрівна

начальник загального відділу апарату

20.03.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

2.

Отченашко

Марина Анатоліївна

начальник відділу масових комунікацій апарату

20.03.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

3.

Прядка

Тетяна Федорівна

начальник відділу кадрової роботи апарату

20.03.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

4.

Стрельник

Тетяна Андріївна

завідувач сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату

20.03.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

5.

Штрифанова

Надія Петрівна

заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату

20.03.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити
6.

Левченко

Василь Миколайович

завідувач сектору оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату

 26.03.2015  завантажити  завантажити  завантажити  завантажити
7.

Логачов

Володимир Григорович

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  26.03.2015  завантажити  завантажити  завантажити  завантажити

8.

Буцикіна

Оксана Володимирівна

головний спеціаліст загального відділу апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

9.

Жуга

Марія Володимирівна

головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

10.

Кіянська

Любов Миколаївна

головний спеціаліст організаційного відділу апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

11.

Левадний

Андрій Сергійович

головний спеціаліст організаційного відділу апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

12.

Литовченко

Оксана Фанурівна

спеціаліст І категорії загального відділу апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

13.

Омельченко

Тетяна Олександрівна

головний спеціаліст організаційного відділу апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

14.

Семенова

Оксана Анатоліївна

головний спеціаліст організаційного відділу апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

15.

Сєрікова

Юлія Леонідівна

головний спеціаліст — бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату

04.06.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

16.

Ачкасова

Наталя Павлівна

головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату 

17.06.2015 завантажити завантажити завантажити завантажити 

17.

Горлачова

Олена Анатоліївна

головний спеціаліст сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату

17.06.2015 завантажити завантажити завантажити завантажити  

18.

Даниленко

Дар’я Валеріївна

головний спеціаліст сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату 17.06.2015  завантажити завантажити завантажити завантажити  

19.

Тельнова

Олена Яківна

головний спеціаліст сектору контролю апарату 17.06.2015 завантажити завантажити завантажити завантажити  

20.

Шумейко

Людмила Сергіївна

головний спеціаліст відділу масових комунікацій апарату 17.06.2015 завантажити завантажити завантажити завантажити 
 21.

Бондаренко

Дмитро Вікторович

заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  

02.07.2015

завантажити

завантажити завантажити завантажити
22. 

Волосенко

Лідія Миколаївна

заступник начальника відділу освіти

02.07.2015  завантажити завантажити завантажити  завантажити
23. 

Гулай

Василь Олексійович 

заступник начальника управління, начальник відділу виробництва і ринків продукції рослинництва, інженерно-технічного та юридичного забезпечення управління агропромислового розвитку   

02.07.2015  завантажити завантажити завантажити  завантажити
 24.

Крюкова

Тетяна Віталіївна 

заступник начальника управління, начальник відділу доходів фінансового управління

02.07.2015  завантажити завантажити завантажити  завантажити
 25. Куценко

Тетяна Олександрівна

заступник начальника управління — начальник відділу контролю та соціальних інспекторів — головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення  

02.07.2015  завантажити завантажити завантажити  завантажити
 26.

Лисянський

Олександр Сергійович 

начальник управління праці та соціального захисту населення 

02.07.2015  завантажити завантажити завантажити  завантажити
 27.

Рябініна

Інна Вікторівна

директор Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

02.07.2015  завантажити завантажити завантажити  завантажити
28.

Локайчук

Денис Олександрович

завідувач сектору забезпечення доступу

до публічної інформації 

 14.07.2015 завантажити  завантажити  завантажити   завантажити
29.

Рябініна

Інна Миколаївна

завідувач сектору

у справах молоді та спорту

14.07.2015  завантажити  завантажити  завантажити  завантажити 
30. Старусьов

Петро Леонідович

завідувач сектору містобудування

і архітектури,головний архітектор району

14.07.2015  завантажити  завантажити  завантажити  завантажити 
31.

Хомяк

Олена Василівна

головний спеціаліст сектору містобудування

і архітектури 

14.07.2015   завантажити завантажити  завантажити  завантажити
32.

Вародін Олександр

Миколайович

головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та будівництва  

 
28.07.2015  завантажити  завантажити  завантажити   завантажити
33.

Володько

Ірина Василівна

начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва  

28.07.2015  завантажити  завантажити  завантажити  завантажити
34.

Кулешова

Тетяна Володимирівна

начальник відділу культури і туризму 

28.07.2015   завантажити завантажити  завантажити  завантажити 
35.

Онищенко

Юрій Васильович

начальник відділу інфраструктури 

28.07.2015   завантажити завантажити  завантажити  завантажити 
36.

Прокопець

Ольга Володимирівна

головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та будівництва  

28.07.2015   завантажити завантажити  завантажити  завантажити 
37.

Юрченко

Людмила Василівна 

головний спеціаліст відділу культури і туризму 

28.07.2015   завантажити завантажити  завантажити  завантажити 

38.

Альхімович

Олена Анатоліївна

завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей

11.08.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

39.

Бондаренко

Людмила Олександрівна

спеціаліст І категорії сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей

11.08.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

40.

Герез

Наталія Миколаївна

начальник відділу охорони здоров’я

11.08.2015

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

41.

Косенко

Наталія Яківна

спеціаліст І категорії сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей

11.08.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

42.

Кротько

Наталя Ігорівна

головний спеціаліст, бухгалтер відділу охорони здоров’я

11.08.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

43.

Мерзлякова

Юлія Володимирівна

головний спеціаліст відділу охорони здоров’я

11.08.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

44.

Савінова

Олена Олександрівна

начальник архівного відділу

11.08.2015

завантажити

завантажити

завантажити

 завантажити

45.

Юношев

Дмитро Анатолійович

головний спеціаліст юридичного сектору апарату

 18.04.2016 завантажити

 

завантажити

 

завантажити

 

завантажити