Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-17 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Погода

Визначено переможців першого туру

конкурсу «Кращий державний службовець»

 

З метою виявлення найбільш професійно підготовлених державних службовців Чугуївської райдержадміністрації в березні-квітні пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому взяли участь 3 керівники та 3 спеціалісти.

 

Учасники виконували комплексне тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання корупції, специфіки функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця, складали діловий документ та виконували низку теоретичних і практичних завдань, з володіння персональним комп’ютером.

 

Готуючись до виконання конкурсних завдань, учасникам довелося добре попрацювати, збагатити та поглибити свої знання, підвищити теоретичний рівень, удосконалити практичні навички. Тому участь у Конкурсі шести учасникам, які гідно пройшли всі три етапи, зараховується як підвищення кваліфікації, що передбачено пунктом 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564.

 

Організаційним комітетом з проведення конкурсу на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Суворовим було ретельно вивчено роботи учасників конкурсу. При цьому зверталася увага не лише на рівень знань, умінь і навичок, а й на якість виконання посадових обов’язків та завдань, професійну компетентність, уміння формулювати свою точку зору, готовність до дій, ініціативність, оперативність мислення, працездатність, вирішення проблем у відповідності до вимог часу. За результатами обговорень членами Оргкомітету визначено переможців першого туру.

 

Переможцями стали: в номінації «Кращий керівник» – Світлана Топоркова, начальник відділу соціальних гарантій та пільг управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; в номінації «Кращий спеціаліст» – Ірина Лахтіна, головний спеціаліст з питань зайнятості населення відділу з питань праці та зайнятості населення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Вони мають можливість взяти участь у другому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який пройде в червні поточного року. Чугуївська райдержадміністрація плекає надію, що наші державні службовці гідно захистять честь свого колективу на обласному рівні.