Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Перший та другий тури конкурсу завершено

 

З метою виявлення найбільш професійно підготовлених державних службовців Чугуївської районної державної адміністрації в березні-квітні пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У ньому взяли участь 3 керівники та 3 спеціалісти. Учасники виконували онлайн-тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, тестові завдання щодо функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця, складали діловий документ та виконували практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

Готуючись до виконання конкурсних завдань, учасникам довелося добре попрацювати, збагатити та поглибити свої знання, підвищити теоретичний рівень, удосконалити практичні навички. Тому участь у конкурсі шести учасникам, які гідно пройшли всі три етапи, зараховується як підвищення кваліфікації, що передбачено пунктом 8 Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564.

Організаційним комітетом з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на чолі з керівником апарату Чугуївської районної державної адміністрації В. Герман ретельно вивчено роботи учасників конкурсу. При цьому зверталася увага не лише на рівень знань, умінь і навичок, а й на рівень якості виконання посадових обов’язків та завдань, професійну компетентність, уміння формулювати свою точку зору, готовність до дій, ініціативність, оперативність мислення, працездатність, вирішення проблем у відповідності до вимог часу.

За результатами обговорень членами оргкомітету визначено переможців першого туру. Ними стали: в номінаціях «Кращий керівник» – Світлана Альошина, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, «Кращий спеціаліст» – Ольга Казакова, головний спеціаліст з питань персоналу відділу фінансового забезпечення, економічного аналізу та управління персоналом управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

У червні 2018 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов його другий тур. Конкурсний відбір відбувався шляхом проведення індивідуальних співбесід з конкурсантами; тестування на знання законодавства України; письмової роботи; підготовки презентації та публічного виступу керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій зі всієї Харківської області.

За результатами обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий керівник» перемоглаСвітлана Альошина – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Чугуївської районної державної адміністрації.

Перше місце – це велика честь та відповідальність, оскільки у наступному етапі конкурсу, який відбудеться у вересні-жовтні у Києві, Світлана Альошина виборюватиме перемогу як кращий керівник Харківської області. 

 

Оргкомітет першого туру Конкурсу