Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Розпочався перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець»

 

Професіоналізм є засадничою ознакою сучасних моделей державної служби. Саме кадровий потенціал – можливості, здібності, професійні знання, уміння, навички, досвід, якими володіють державні службовці, – насамперед визначає ефективність державного управління. Робота державного службовця вимагає усвідомленого бажання служити людям та відданості своїй справі. Саме від державних службовців значною мірою залежить реалізація програм й успіх реформ, які проводить на сучасному етапі наша держава.

Поряд з іншими заходами, щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» має на меті зростання професіоналізму службовців, підвищення рівня їхньої кваліфікаційної майстерності, авторитету державної служби.

Конкурс серед службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях «Кращий керівник» (беруть участь державні службовці категорії «Б») та «Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії «В») проходить у три тури:

перший (місцевого рівня) березень – квітень;

другий (обласного рівня) травень – червень;

третій (державного рівня) вересень – жовтень.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, що мають стаж державної служби:

у номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік;

у номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Отже Конкурс розпочався, ми знаходимося зараз на його першому етапі. У Чугуївській райдержадміністрації видано розпорядження голови райдержадміністрації про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році. До 26 березня Оргкомітет приймає заяви від осіб, які бажають взяти у ньому участь, за адресою: вул. Старонікольська, будинок 29, кабінет 5, м. Чугуїв, райдержадміністрація.

Щоб перемогти у конкурсі, його учасникам доведеться показати найкращі результати при виконанні тестових завдань на знання Конституції України, законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства, продемонструвати високий рівень ерудиції під час складання ділових документів та добрі навички володіння персональним комп’ютером.

Шлях до перемоги нелегкий, тож побажаємо всім державним службовцям, які мають намір позмагатися, великих успіхів.

 

Оргкомітет з проведення першого туру

конкурсу «Кращий державний службовець»