Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Професійна освіта і підвищення кваліфікації

докладніше >>

Форум бізнес- і ІТ-лідерів в Києві 21 червня 2018 року

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Погода

Перший тур Конкурсу завершено

 

Із метою виявлення найбільш професійно підготовлених державних службовців Чугуївської райдержадміністрації в березні-квітні пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У ньому взяли участь 3 керівники та 3 спеціалісти. Учасники виконували онлайн- тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, тестові завдання щодо функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця, складали діловий документ та виконували практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

 

Готуючись до виконання конкурсних завдань, учасникам довелося добре попрацювати, збагатити та поглибити свої знання, підвищити теоретичний рівень, удосконалити практичні навички. Тому участь у Конкурсі шести учасникам, які гідно пройшли всі три етапи, зараховується як підвищення кваліфікації, що передбачено пунктом 8 Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564.

 

Організаційним комітетом з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на чолі з керівником апарату Чугуївської райдержадміністрації Герман В.О. ретельно вивчено роботи учасників Конкурсу. При цьому зверталася увага не лише на рівень знань, умінь і навичок, але й на рівень якості виконання посадових обов’язків та завдань, професійну компетентність, уміння формулювати свою точку зору, готовність до дій, ініціативність, оперативність мислення, працездатність, вирішення проблем у відповідності до вимог часу.

 

За результатами обговорень членами оргкомітету визначено переможців першого туру. Кращими стали: в номінації «Кращий керівник» – Альошина Світлана Сергіївна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, а в номінації «Кращий спеціаліст» – Казакова Ольга Вікторівна, головний спеціаліст з питань персоналу відділу фінансового забезпечення, економічного аналізу та управління персоналом управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

 

Переможці першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» мають можливість взяти участь у другому турі Конкурсу, який пройде в червні поточного року у м. Харків. Колектив Чугуївської райдержадміністрації плекає надію, що наші державні службовці гідно захистять честь свого колективу на обласному рівні.

 

Оргкомітет першого туру Конкурсу