Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Прокопченко у режимі онлайн провів нараду з райдержадміністраціями, головами ОТГ і керівниками сільгосппідприємств області, в якій взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Губарев.

 

На початку наради було розглянуто умови весняної форвардної програми щодо закупівлі зерна. Учасників наради було поінформовано, що є успішний досвід вирощування сільськогосподарських культур, з позитивною кредитною історією та без податкової заборгованості. Розмір авансового платежу встановлено від загальної вартості поставки за договором. Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань – від 17% до 19%, з урахуванням курсових коливань – 11%. Крім того, в рамках форвардної програми сільгоспвиробники матимуть можливість укласти договори на поставку азотних добрив, вартість яких не перевищуватиме розміру авансового платежу. Таким чином, азотні добрива можна не лише придбати, але й обміняти на сільгосппродукцію за ринковими цінами.

Друге питання стосувалося ходу проведення весняно-польових робіт та надання оперативної інформації районами області. Як було зазначено, у 2021 році кошти виділятимуться за такими напрямками, як підтримка галузі тваринництва; відшкодування вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва; розвиток садівництва, виноградарства та хмелярства; розвиток фермерських господарств тощо. Загалом на них передбачено 4 млн.грн.

Важливим аспектом є взаємодія органів місцевого самоврядування зі структурними підрозділами або відповідальними особами з питань агропромислового комплексу обласного та районного рівнів. Як підкреслювалося на нараді, для реалізації державної політики повною мірою у кожній територіальній громаді має бути відповідальна особа за співпрацю з органами державної влади з питань агропромислового розвитку.