Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Разом з головою районної ради Іриною Постніковою голова райдержадміністрації взяв участь у мітингу в селищі Печеніги біля братської могили захисників Вітчизни.

 

«Війна з фашистськими окупантами торкнулася кожної української родини й завдала співвітчизникам небачених досі колосальних збитків, руйнувань, і що найжахливіше, багатомільйонних людських жертв, – звернувся до присутніх Ігор Волков. – Знаю, що саме на Печеніжчині точилися жорстокі бої, адже тут півтора року проходила лінія фронту й ваша благодатна земля рясно полита кров’ю наших мужнів бійців, які здолали лютого ворога і принесли довгоочікувану і таку бажану перемогу в 1945 році.

Тож вклоняємо в глибокій шані перед ветеранами-визволителями й завжди пам’ятатимемо їх героїчні подвиги, будемо гідними продовжувачами славних традицій батьків-прадідів».

З привітаннями до земляків звернулися також голова Чугуївської райради Ірина Постнікова, очільник Печенізької ОТГ Олександр Гусаров та керівник місцевої селищної організації ветеранів Володимир Бусяк. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять безсмертних лицарів-визволителів та поклали квіти до монументу на їхню честь.

Панахиду за загиблими у Другій світовій війні відслужив настоятель місцевого Свято-Преображенського храму отець Іоанн.

Керівники району та Печенізької ОТГ відвідали також оселі чотирьох учасників бойових дій, які проживають у Печенігах, – Миколу Коваля, Олексія Лапка, Василя Кривошею та найстаршого серед них 96-річного Григорія Шкарупету. Очільники поспілкувалися з ветеранами, вручили фронтовикам Другої світової подарунки. Поважні, сивочолі земляки висловили посадовцям деякі міркування та пропозиції не лише особистого, а й громадського звучання, які прийняті до уваги та ретельного розгляду задля подальшого успішного втілення.

 

Довідково. При обороні та визволенні Печеніжчини загинуло понад тисячу радянських бійців. 800 молодих краян фашисти вивезли на примусові роботи, понад 150 місцевих мешканців розстріляли. На фронт звідси було мобілізовано близько 6 тисяч земляків, п’ятеро з яких стали Героями Радянського Союзу.