Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Вона пройшла під керівництвом заступника голови Харківської облдержадміністрації Романа Семенухи.

 

У нараді взяли участь голова Чугуївської райдержадміністрації Ігор Волков, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова, керівники та начальники відділів освіти територіальних громад району.

Роман Семенуха зазначив, що цього року ЗНО проводиться в умовах карантину та обмежувальних заходів, тому гарантування безпеки для здоров’я його учасників має позачергове значення. Всі структури, залучені для проведення оцінювання, мають працювати максимально злагоджено.

Головне завдання – суворе дотримання епідеміологічних умов на всіх етапах проведення тестування, організація роботи всіх пунктів тестування, медичне забезпечення та підвезення учасників ЗНО.

У доповіді директора Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліки Крутової було відзначено, що всі пункти тестування будуть забезпечені засобами індивідуального захисту. На пунктах уникатимуть скупчення учасників ЗНО. Потрапити на пункт тестування можна буде лише через проведення термометрії, обов’язково у захисній масці. Крім того, проводитиметься дезінфекція напередодні ЗНО та після його проведення.

За інформацією директора регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, у цьому році в Харківській області працюватимуть 9 округів, які приймуть понад 6 тисяч учасників.

На нараді також були присутні представники Департаментів охорони здоров’я; оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами; цивільного захисту; Головного управління Національної поліції в Харківській області, управління патрульної поліції, які проінформували про готовність відповідних служб до забезпечення процесу складання ЗНО.

Підсумки наради для представників громад Чугуївського району підбив голова Чугуївської райдержадміністрації Ігор Волков, який зосередив увагу присутніх на необхідності суворого дотримання та виконання поставлених завдань, оскільки від цього залежатимуть долі випускників закладів освіти Чугуївщини.