Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Дорогі олімпійці!

 

Якби вам сказали, що у світі є хтось, кому до снаги об’єднати десять міст на різних континентах у різних часових поясах, за тисячі кілометрів одне від одного, ви б повірили? Сподіваюся, так. Бо в себе треба вірити. Бо цей хтось – це саме ви, наші олімпійці. Завдяки яким «Ще не вмерла України…» підіймала вгору наш синьо-жовтий прапор у різних точках планети. Це бачили Барселона, Ліллегаммер, Атланта, Сідней, Афіни, Пекін, Лондон, Сочі, Ріо-де-Жанейро, Пхьончхан. І я вірю, скоро це побачить і Токіо.

На жаль, ця Олімпіада відбудеться за порожніх трибун. Але будьте певні – не з порожніми серцями. Це серця всіх українців, які вболівають за вас удома й вірять у вашу перемогу. Неважливо – де: на доріжці, в басейні, на корті, на ринзі чи на килимі. Неважливо – як: влучно стріляючи, високо стрибаючи, швидко веслуючи чи поклавши суперника на лопатки. І неважливо – коли: нехай через різницю в часі між Києвом і Токіо навіть о третій ночі.

Офіційний девіз цієї Олімпіади – United by emotions – «Об’єднані емоціями». Вірю, що в найближчі тижні це стане девізом не лише Олімпіади, а й усіх громадян України.

Вірю, що в Країні Вранішнього Сонця засяють яскраві українські зірки. І вірю, що ви подаруєте нам те, що дорожче від «золота», «срібла» й «бронзи», – це емоції від перемоги! Гордість бути українцем, щастя бути українцем! Миті, які назавжди залишаються в нашому великому, понад 40-мільйонному сімейному альбомі. Поповнім цей альбом! Ми у вас віримо, ми за вас вболіваємо й чекаємо «золото» в Україні! А наше золото – це всі олімпійці України в Токіо.

Успіхів вам! Вище, швидше, сильніше й без травм! Слава Україні!