Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

У Чугуївському районі продовжується будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в межах Програми Президента України Володимира Зеленського.

 

«Ми маємо робити все, аби життя жителів області стало кращим. Реалізовуємо багато проєктів у межах Програми Президента «Велике будівництво». Один з них – будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Чугуєві. Це буде сучасний та комфортний комплекс, який задовольнятиме потреби спортсменів. Роботи розпочали наприкінці травня, і наразі готовність об'єкту складає 35%», - зазначила Айна Тимчук.

Заступник Чугуївського міського голови Ігор Кащавцев говорить, що ФОК стане центром спортивних подій усієї Чугуївської громади.

«Ми вдячні за таке будівництво у громадах, які не можуть повністю фінансувати подібні великі об’єкти. Фізкультурно-оздоровчий комплекс потрібен не тільки нашій невеличкій громаді, він потрібен на рівні всієї держави. І дуже гарно, що є можливість реалізувати такий проєкт», - відзначив Ігор Кащавцев.

Наразі, за словами будівельників, на майданчику завершили стяжку підлоги та монтаж несних конструкцій, на які встановлюється купол. Паралельно роботи ведуться щодо водопровідних та каналізаційних мереж, а також опалення.

«Найближчим місяцем плануємо перейти до внутрішніх робіт. Маємо закінчити встановлення самого куполу, закрити бокові стіни кладкою і взятися до внутрішніх робіт», -  розповідає представник підрядної організації Олександр Нестеренко.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс призначений для проведення масових оздоровчих, навчально-тренувальних та спортивних заходів: мініфутболу, волейболу, баскетболу, тенісу,  бадмінтону тощо.

У будівлі передбачено роздягальню з душем, кабінет медичної допомоги, приміщення керівництва, технічні приміщення та залу спортивних тренажерів.