Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

На початку навчання з вступним словом до колег звернувся голова райдержадміністрації Ігор Волков.

 

Він поцікавився проблемними моментами у роботі структурних підрозділів, пообіцявши свою допомогу та сприяння у їх вирішенні. Ігор Волков висловив сподівання, що захід буде корисним для присутніх, та побажав всім успіху.

Першим у порядку денному навчання, яке провела керівник апарату Тетяна Омельченко, було питання про єдиний портал електронних послуг «Дія». Про нього розповіла начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації Марина Горовенко.

Застосунок дає змогу зареєструвати у режимі онлайн бізнес і ФОП, сплачувати податки, подавати декларації, підписувати та зберігати документи в смартфоні, змінювати місце реєстрації тощо. Держслужбовці також переглянули освітні відеоролики за цією темою.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський виступив з інформацією про стан справ у сфері протидії насильству – види цього явища та суб’єкти, що здійснюють заходи із запобігання йому. До останніх належать органи місцевого самоврядування, Національної поліції України, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, центри з надання безоплатної вторинної допомоги, суди, прокуратура.

У рамках оцінювання результатів діяльності державних службовців у жовтні-грудні традиційно проводитиметься визначення результатів виконання завдань. Про це у своєму виступі нагадала колегам начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Прядка, відзначивши, що оцінюванню підлягають ті працівники, які обіймають посаду не менше трьох місяців. Вона також акцентувала увагу присутніх на деяких змінах у цьому процесі.