Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Сьогодні голова райдержадміністрації Ігор Волков зустрівся з директором філії Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Юрієм Савченком. Головна тема зустрічі – це впровадження пілотного проєкту пересувних відділень зв’язку в сільській місцевості.

 

На Чугуївщині проєкт почне діяти з 01 жовтня в 56 населених пунктах Зміївської та Чугуївської міських, Слобожанської, Малинівської та Чкаловської громад.

За словами Юрія Савченка, пересувне відділення поштового зв’язку – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у населені пункти для надання сільським жителям всього необхідного їм спектру поштових, логістичних, фінансових та інших послуг.

Бригада пересувного відділення у складі трьох осіб (листоноша, начальник та водій-супроводжувач) доставлятимуть пенсію, товари народного попиту, періодику й посилки, прийматимуть оплату за комунальні платежі, прийматимуть та будуть виплачувати перекази тощо. Тобто пересувне поштове відділення надаватиме ті ж послуги, що і стаціонарне відділення.

У рамках проєкту передбачена автоматизація всіх процесів для покращення клієнтського сервісу, тому обслуговування клієнтів буде зручнішим.

Завдяки пересувним відділенням у селах з’явиться можливість відправляти товари поштою у будь-який куточок країни та за кордон. Значно поліпшаться умови праці: якщо раніше листоношам потрібно було пішки чи на велосипеді долати великі маршрути з кореспонденцією, товарами та грошима, то тепер вони працюватимуть у комфортному автомобілі з водієм-супроводжувачем, що набагато безпечніше.

Перший місяць пересувні відділення діятимуть у тестовому режимі, під час якого відпрацьовуватимуться графіки роботи, частота відвідування населених пунктів та всі інші питання.

«Я впевнений, що реалізація такого проєкту на території Чугуївського району дозволить залишити пошту у селі, покращити сервіс для клієнтів, забезпечити гідну зарплату працівникам та оновити інфраструктуру, – зазначив Ігор Волков. – Я повністю підтримую всі ті позитивні зміни, які покращать якість та доступність поштових послуг у сучасному форматі. Це чудова інновація, особливо для сільської місцевості».