Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Нових випадків захворювання в тимчасовій зоні спостереження не фіксується. Завдяки вчасно вжитим протиепізоотичним заходам розповсюдження вірусу вдалося уникнути.

 

Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту облдержадміністрації.

«Після виявлення спалаху африканської чуми свиней у НПП «Слобожанський» 2 вересня за дорученням т.в.о. голови ХОДА Олександра Скакуна департамент спільно з Богодухівською районною державною адміністрацією провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. За результатами наради встановили тимчасові карантинні обмеження щодо африканської чуми свиней в епізоотичному осередку терміном на 72 години. Також було визначено межі тимчасової зони захисту радіусом 3 км від епізоотичного осередку, до якого належать територія НПП «Слобожанський», частина сіл Оленівське, Мурафа та Лісове Краснокутської селищної ради. Визначено межі тимчасової зони спостереження - радіусом 10 км - від зовнішніх кордонів зони захисту», - нагадали в департаменті про проведені заходи.

Крім того, за цей час у зонах захисту та спостереження  провели облік свинопоголів'я в господарствах усіх форм власності. Переміщення живих свиней з карантинних зон тимчасово заборонили. Також відбулись засідання обласної та районної протиепізоотичних комісій щодо спалаху АЧС. Ухвалено необхідні рішення та надано відповідні доручення.

Нагадаємо, 2 вересня було зафіксовано спалах африканської чуми свиней (АЧС) у Національному природному парку "Слобожанський" – там виявили 9 померлих тварин. Відібрані проби тварин спрямували до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Експертиза підтвердила діагноз АЧС.