Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Його провів голова райдержадміністрації Ігор Волков як керівник ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району.

 

Навчання відбулося за участі заступника голови обласної комісії з перевірки Чугуївського району, начальника відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Харківській області Олександра Губаря.

За задумом необхідно було відпрацювати дії у разі виникнення НС, пов’язаної з витіканням рідкого хлору у комплексі водопідготовки «Донець» ВП КП «Харківводоканал» (смт Кочеток).

Керівник підприємства Ігор Злидень поінформував присутніх про стан техногенної безпеки на хлоронебезпечних об’єктах КВ «Донець»: організовано систему зв’язку та оповіщення, створено матеріальний резерв та команди формувань цивільного захисту, проводиться підготовка працівників до дій в умовах надзвичайної ситуації, підготовлено відповідні організаційно-розпорядчі документи тощо.

Про дії та розроблені заходи щодо медичного, інженерного, протипожежного, технічного та транспортного забезпечення, харчування, охорони громадського порядку у разі виникнення НС доповіли керівники районних спеціалізованих служб цивільного захисту.

«Вважаю, мету сьогоднішнього навчання досягнуто, – відзначив, підбиваючи підсумки заходу, Ігор Волков. – Змодельовано сценарій можливого розвитку екстреної події, відпрацьовано злагоджену та оперативну взаємодію між органами управління і силами цивільного захисту, з’ясовано рівень їх готовності, поглиблено теоретичні знання».