Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Сьогодні під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Харнама відбулося чергове засідання штабу з підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Члени обласного штабу заслухали голову Чугуївської райдержадміністрації, очільників громад, які зосереджували увагу переважно на завершенні підготовки багатоповерхового житлового комплексу, водопровідного та каналізаційного господарства, котелень, топкових, ремонту та будівництва об’єктів соціальної сфери.

Як поінформував голова Чугуївської райдержадміністрації Ігор Волков, готовність водопровідно-каналізаційного господарства району становить майже 95%, об’єктів теплоенергетики – 94%, житлового фонду – 92%.

«Підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району я особисто тримаю на контролі. Під час виїздів до міських, селищних рад ми з кожним головою окремо обговорюємо хід проведення робіт», – доповів Ігор Волков.

На засіданні обговорили й питання утримання вулиць, доріг, тротуарів, прибудинкових територій у населених пунктах. За даними директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської ОДА, загалом по області підготовку комунальної снігоприбиральної техніки забезпечено на 91,2% до планових завдань.

«На 100% підготовлено комунальну снігоприбиральну техніку Вовчанською, Валківською, Золочівською територіальними громадами, Чугуївською – на 78%, Зміївською – на 75%», – сказав Сергій Магдсиюк.

Окрім цього, він нагадав, що відновлюється робота Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах. Так, нова Методика розрахунку різниці в тарифах затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 № 977.

З цього питання 15 вересня фахівцями Міністерства розвитку громад та територій України проведено онлайн-нараду, на якій надано роз’яснення, що стосувалися утворення територіальних комісій з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, укладання довгострокових договорів на постачання природного газу, реалізації положень Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення».

«До початку опалювального періоду залишилось дуже мало часу, тому на сьогодні необхідна акумуляція зусиль та активізація роботи щодо завершення технічної підготовки об’єктів та перевірки їх територіальними органами. Акцентую увагу керівників органів місцевого самоврядування на особистій відповідальності за проведення цієї роботи», – наголосив Сергій Магдисюк.