Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Захід пройшов під головуванням керівника Харківської облдержадміністрації Олександра Скакуна та голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, за участю голів громад області.

 

Тема обговорення – створення Єдиного Електронного Сервісу з надання адміністративних, соціальних послуг та доступу до реєстрів територіальних громад Харківської області.

Як наголосив Олександр Скакун, наближення адміністративних послуг до громадян, їх доступність та висока якість – одна з ключових функцій держави і органів місцевого самоврядування. Тому розбудова в рамках секторальної децентралізації мережі сучасних Центрів надання адміністративних послуг є одним з пріоритетних завдань.

Сьогодні Центри створено та працюють в 37 громадах Харківської області, 19 ОТГ ще їх не створили.

З метою створення єдиної електронної системи ЦНАП Комунальне підприємство «Харківські обласні комунікаційні системи» розробило та запропонувало такий сервіс.

Олександр Скакун поінформував, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» передбачено обов’язкове поетапне створення Центрів надання адміністративних послуг в усіх територіальних громадах.

До 1 січня 2022 року у «старих» районних центрах ЦНАПи, утворені райдержадміністраціями, буде заміщено ЦНАПами територіальних громад. До 1 січня 2023 року належить створити ЦНАПи у всіх громадах з чисельністю населення більше 10 тис. осіб, до 1 січня 2024 року – менше 10 тис. осіб.

 

Довідково. На Чугуївщині створено та працює 6 Центрів надання адміністративних послуг: Вовчанської, Чугуївської та Зміївської міських рад, Печенізької, Старосалтівської та Слобожанської селищних рад. В 3 громадах (Малинівська, Чкаловська та Новопокровська) адміністративні послуги надають державні реєстратори або уповноважені посадові особи.