Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Роз’яснює відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Чугуївської райдержадміністрації.

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про Державний реєстр виборців» та постанови Центральної виборчої комісії № 121«Про Порядок надсилання виборцем заяв, запитів, передбачених статтями 19 – 21 Закону України «Про Державний реєстр виборців», із використанням мережі «Інтернет» кожен виборець Чугуївського району та внутрішньо переміщені особи з окремих районів Донецької та Луганської областей України, які тимчасово чи постійно проживають на території Чугуївського району, можуть особисто звернутися з електронним або письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, додавши до електронного запиту або пред’явивши паспорт громадянина України чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем з використанням мережі «Інтернет» за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» (кваліфікований електронний підпис).

Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.

Виборець, який проживає або перебуває за межами України, може особисто подати запит до закордонної дипломатичної установи України за місцем проживання чи перебування, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Закордонна дипломатична установа України невідкладно передає запит органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

У свою чергу орган ведення Державного реєстру, який отримав запит, надсилає на виборчу адресу виборця роздруковані в повному обсязі персональні дані. Запит громадянина оброблюється три робочих дні.

Також у порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання наступної інформації:

1) щодо персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження) усіх осіб, які внесені до Реєстру за власною виборчою адресою заявника (крім виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання та який відбуває покарання у вигляді арешту, позбавлення або обмеження волі).

2) щодо кількості виборців, зареєстрованих у зазначеному у запиті селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

У разі підтвердження відповідності персональних даних виборця та зазначеної ним адреси відділ ведення Державного реєстру виборців не пізніше шостого робочого дня надсилає відповідь з вичерпною інформацією по його суті. Якщо запит надісланий органу ведення Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, якої стосується запит, то відділ надсилає суб’єкту відмову із зазначенням підстав.

Станом на 26 жовтня поточного року 17 виборців Чугуївського району та внутрішньо переміщених осіб з окремих районів Донецької та Луганської областей України, які тимчасово чи постійно проживають на території району, вже скористалися зазначеними вище можливостями отримання інформації з Державного реєстру виборців в паперовій та електронній формах.

Свої запити виборці Чугуївського району мають змогу надсилати за поштовою адресою: 63503, Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 29, Чугуївська районна державна адміністрація.

Додаткова інформація за телефонами: (05746) 2-26-46, 4-11-29, 6-27-10, 2-33-95.

В електронній формі запит можна подати в особистому Кабінеті виборця з використанням цифрових сервісів порталу drv.gov.ua.