Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

На сьогодні в 15 областях України встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Харківщина з-поміж семи регіонів – поки що у помаранчевій, але є тенденція до перевищення показників, за якими визначається поширення COVID,– коефіцієнта виявлення випадків інфікування, рівня госпіталізації та завантаженості ліжок.

 

Великого навантаження зазнає і Чугуївська центральна лікарня, де зараз проходять лікування близько двохсот хворих на COVID-19, понад 90% госпіталізованих – невакциновані. У вакцинованих пацієнтів не спостерігається важкого перебігу хвороби – жоден з них не потрапляв до реанімаційного відділення.

Тож є цілком реальна загроза запровадження у Харківській області червоного рівня, при якому забороняються:

- робота закладів громадського харчування, освітніх, культурних та розважальних закладів, непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

- проведення масових заходів.

Уникнути таких обмежень, які, природно, завдають чимало незручностей та не дозволяють вести звичний спосіб життя, можливо лише за умови вакцинації. У деяких областях, віднесених до червоної зони, наразі спостерігається справжній ажіотаж на щеплення: у пунктах та центрах вакцинації утворилися величезні черги, в яких українці проводять по кілька годин.

Щоб уникнути такої ситуації, слід не відкладати відвідування пунктів вакцинації, де є у достатній кількості безпечні, імуногенно та епідеміологічно ефективні вакцини знаних у світі розробників і виробників. 

Керівникам підприємств та організацій варто подбати про здоров’я своїх підлеглих, організувавши виїзди мобільних бригад для щеплення працюючого населення безпосередньо на робочих місцях.

Пам’ятаймо: у боротьбі проти COVID-19 іншої альтернативи, окрім вакцинації, на сьогодні немає. Це єдиний спосіб уникнути ризику тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті. Вакцинуйся!