Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Розташоване господарство на землях Старосалтівської громади – в с. Хотімля.

 

Це тваринницьке підприємство з виробництва молока екстракласу, де утримується понад триста голів великої рогатої худоби. Кілька років тому подружжя Ковалів з Харкова на місці покинутого фермерського господарства, заново відбудувавши корівники, започаткували випуск сировини європейського ґатунку.

Передові способи заготівлі, зберігання та підготовки кормів, а також умови утримання тварин забезпечують їх здоров'я, а отже, і безпеку молока, а сучасні технології підвищують його якість.

Майже 90% продукції підприємство відправляє на молокозавод, а з решти сировини виготовляє власну продукцію: різноманітні сири, йогурти, сметану, вершки, десерти, а також кондитерські вироби.

Ігор Волков поспілкувався з керівником «Юпітера» Наталею Коваль, відзначивши високу організацію виробничого процесу та креативність засновників підприємства.

«Успішне підприємство – це розвиток інфраструктури громади, наповнення місцевого бюджету, робочі місця, а отже, поліпшення умов життя селян, – відзначив Ігор Волков. – Тому головне завдання влади – підтримувати ініціативу, спрямовану на розбудову краю».

 

Голова райдержадміністрації цього ж дня відвідав також дитячий садок «Барвінок», що у Старому Салтові. У закладі функціонують 6 груп, в яких виховується 120 малюків. Для їх всебічного та гармонійного розвитку тут створено всі умови: облаштовано кімнату для образотворчого мистецтва, є зимовий сад з чудовим краєвидом – результат реалізації міні-проєкту у рамках конкурсу «Разом у майбутнє».

Ігор Волков, вручивши солодкі подарунки для вихованців, оглянув приміщення.