Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Концептуально документ базується на розбудові потужної територіальної оборони та створенні руху опору, які разом з підготовкою громадян України до захисту держави формують систему національного спротиву.

Передбачається залучення широких верств населення України, що сприятиме підвищенню рівня національної стійкості й обороноздатності держави.

Окремий батальйон територіальної оборони Збройних Сил України буде утворено і на Чугуївщині. Наразі триває робота щодо формування військового підрозділу, укомплектування його кадрового складу та упорядкування місця дислокації.

Сьогодні голова райдержадміністрації Ігор Волков як керівник району територіальної оборони оглянув приміщення, в якому планується розташувати бійців та штаб. Разом з Чугуївським об'єднаним районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки відпрацьовуються організаційні питання, пов’язані з внутрішнім ремонтом будівель, забезпеченням матеріально-технічною базою, комп’ютерною та оргтехнікою тощо.

«Україні вкрай потрібна ефективна система тероборони, рух опору, дієвий резерв ЗСУ, – відзначив Ігор Волков. – Національний спротив – це залучення всього населення до протидії агресору, а також підготовка до неї. Такий підхід передбачає, що захист суверенітету і територіальної цілісності України, її безпеки є справою всього Українського народу».