Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Основною темою спілкування Ігоря Волкова з Малинівським селищним головою Миколою Семер’яновим та його заступником Євгеном Чудним було впровадження заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

 

Зокрема, проведення вакцинації, особливо у контексті затвердженого Міністерством охорони здоров’я переліку професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Голова райдержадміністрації відвідав КНП «Малинівська амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги», де обговорив з директором Оленою Трубчаніновою хід та стан щеплень. На сьогодні у громаді кількість мешканців, які отримали одну або дві дози вакцини, становить 64 %.

«Необхідно продовжувати цю роботу і надалі, щоб охопити вакцинацією якомога більше населення, – відзначив очільник району. – На цьому наголошує і голова Харківської облдержадміністрації Олег Синєгубов. Також слід забезпечити можливість отримання мешканцями громади бустерної дози».

Олена Трубчанінова поінформувала, що у медичному закладі в наявності всі види вакцин, організовано роботу відповідно до графіка пункту вакцинації та виїзди мобільної бригади на підприємства, в установи й організації.

Покращенню якості надання різних видів послуг, а надто медичних та освітніх, у Малинівській громаді приділяють значну увагу. Так, нещодавно у с. Мосьпанове відбулася подія, на яку так давно чекали його мешканці, – фельдшерсько-акушерський пункт віднині розташувався у центрі села у відремонтованому та облаштованому приміщенні. До цього часу ФАП знаходився на околиці населеного пункту, і мосьпанівцям для отримання медичної допомоги доводилося долати значну відстань.

У ході візиту голова райдержадміністрації також обговорив з Миколою Семер’яновим та Євгеном Чудним інші питання життєдіяльності населених пунктів, зокрема хід будівельних робіт на об’єктах. На завершальній стадії – зведення очисних споруд, триває реконструкція спортивної зали у Малинівському ліцеї № 2.

Окремо акцентувалася увага на необхідності розробки стратегії розвитку громади.

«Цей стратегічний документ дає можливість не лише визначати пріоритетні напрями розбудови територій, й залучати кошти Державного фонду регіонального розвитку», – підкреслив Ігор Волков.

Поліпшенню соціально-економічної ситуації у громаді сприятиме і реалізація інвестиційного проєкта Малинівської селищної ради зі створення індустріального парку «Малинівка-Еко». Наразі триває розробка детального плану території та проєкта землеустрою.