Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Захід провела керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Омельченко.

 

Однією з найважливіших складових розбудови системи доступних сервісів є сфера надання адміністративних послуг. Про те, як у районі організовано цю роботу, колегам розповіла начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг райдержадміністраціїМарина Горовенко. На Чугуївщині центри надання адміністративних послуг створено у 6 громадах: Вовчанській, Чугуївській, Старосалтівській, Зміївській, Печенізькій та Слобожанській (у Малинівці, Чкаловському та Новопокровці прийом відвідувачів здійснюють державні реєстратори). В середньому ЦНАПами запроваджено майже 200 послуг.

Начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністраціїТетяна Прядка познайомила присутніх з результатами оцінювання діяльності державних службовців, яке тривало з жовтня по грудень. Було проаналізовано якість виконання запланованих завдань працівників, підвищення кваліфікації за професійними та короткими програмами, а також шляхом самоосвіти. Жодна з 124 посадових осіб, які підлягали оцінюванню, не отримала негативну оцінку.

Практичне заняття щодо порядку заповнення щорічної декларації провела головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації Тетяна Ушатюк. Вона надала детальні роз’яснення про основні моменти процедури декларування державних службовців та членів їх родин, акцентувавши увагу на змінах, які вступили в силу 1 грудня 2021 року.

Деяких питань формування планово-звітної документації структурними підрозділами торкнулася завідувач сектору з питань організаційної роботи апарату Оксана Семенова, наголосивши на необхідності дотримання строків та якісного проведення цієї роботи.