Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

19 січня в Харківському палаці спорту «Локомотив» ім. Героя України Г. М. Кірпи вакцинувалися 16 членів збірної України з синхронного плавання, серед яких спортсменки, тренери та медичний персонал.

 

«Сьогодні синхроністки отримують бустерну дозу. Вони будуть вакцинуватися Comirnaty/Pfizer-BioNTech, що дозволить їм продовжити термін дії COVID-сертифікату. Це дасть змогу подорожувати всім світом і брати участь у змаганнях», – прокоментував директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Максим Хаустов.

Бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи з водних видів спорту Ксенія Сидоренко зазначила, що їхній колектив отримував першу та другу дози вакциною CoronaVac.

«Насамперед вакцинація дуже потрібна, щоб їздити на змагання за кордон. Також це дає нам більшу впевненість у тому, що ми будемо здорові і зможемо працювати, незважаючи ні на що. Вперше ми вакцинувалися у травні минулого року. Другу дозу робили через місяць, бо їхали на Олімпійські ігри», – розповіла Ксенія Сидоренко.

Також сьогодні бустерну дозу отримала заслужена тренерка України, головна тренерка Національної збірної України з синхронного плавання Світлана Саідова.

«Ми готуємося до Світової серії змагань, тож будь-які переміщення для нас мають бути простими і легкими. Хотілося подякувати області за те, що організували вакцинацію і дякуємо лікарям за те, що вони бережуть і піклуються про нас», – сказала Світлана Саідова.

Бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року Марина Алексіїва підтримує свою тренерку і додає, що після першої та другої вакцинації почувала себе добре. 

«Ми зараз тренуємося до Світової серії у Парижі, у якій обов’язковим правилом має бути вакцинація, а також готуємося до чемпіонату світу в Японії», – повідомила Марина Алексіїва.

За словами начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА Костянтина Ананченка, колективну вакцинацію спортсменів організовують саме перед якимись важливими змаганнями.

«Більша частина спортсменів вакцинується самостійно. Але якщо попереду такі важливі змагання, як чемпіонат світу чи чемпіонат Європи, то для комфорту спортсменів організовуємо виїзні бригади і в школу вищої спортивної майстерності, і в спортивну школу «ХТЗ» тощо. Якщо є заявка, то щепимо і спортсменів, і персонал», – зауважив Костянтин Ананченко.