Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Відповідно до частини 1 статті 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівнику тривалістю 24 календарні дні, що відповідає мінімальним гарантіям щодо тривалості щорічної основної відпустки.

 

Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, різниця днів відпустки не втрачається, а має бути надана після закінчення дії воєнного стану.

 

Державна служба України з питань праці надала роз’яснення, згідно з яким роботодавець має право надати працівнику в період дії воєнного стану відпустку тривалістю понад 24 календарних дні за рахунок власних коштів. Надання відпустки більшої тривалості є правом, а не обов’язком роботодавця.

 

Відповідно до статті 10 Закону України «Про відпустки» роботодавець може, але не зобов’язаний надавати відпустку поза графіком, проте може видати наказ про відправлення у відпустку, якщо сам працівник не хоче йти на відпочинок за графіком.

 

Зауважимо, що Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» не призупиняє і не скасовує норму статті 9-1 Кодексу законів про працю України, згідно якої підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові, порівняно з законодавством, трудові і соціально-побутові пільги для працівників.

 

На прохання працівника роботодавець може надавати йому відпустку без збереження заробітної плати без обмеження строку, протягом періоду дії воєнного стану. При цьому самовільно роботодавець не може відправляти працівника у відпустку без збереження заробітної плати.

 

Щоправда, роботодавець має право відмовити у щорічній або іншій відпустці, якщо працівник працює на об’єкті критичної інфраструктури, і заміни йому немає. Згідно з частиною 2 статті 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», виняток становлять відпустки: у зв’язку з вагітністю та пологами; для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

 

Також роботодавець може призупинити трудовий договір із працівником або запропонувати йому простій, якщо підприємство не має змоги функціонувати під час воєнного стану.

 

Нагадуємо, що довідки про режим роботи та консультації фахівців Чугуївського місцевого центру з надання БВПД можна отримати за телефоном: (05746) 40-127.

 

#БПД #консультаціяБПД #LegalAid #ВоєннийСтан