Життя після вимушеного переміщення викликає багато запитань: де шукати роботу, як знайти школу для дитини? Програма «Єднання заради дії» спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Stabilization Support Services підготували корисну інфографіку.
Освіта. Дитина може продовжувати навчання в закладі освіти, в якому навчалася раніше – на дистанційній основі. Якщо ж така можливість відсутня, можна продовжити навчання в аналогічному закладі на території України.
Робота. Ви можете звернутися до центру зайнятості за новим місцем перебування. За бажання вас можуть направити на курси перекваліфікації.
Якщо маєте правове питання, звертайтеся до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103
За цим номером:
- надаються консультації та роз’яснення з правових питань;
- можна отримати інформацію щодо розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режими роботи бюро правової допомоги.
Корисні ресурси для пошуку роботи або школи:
Відповіді на 30 головних запитань про освіту під час війни на сайті освітнього омбудсмена України: https://eo.gov.ua/osvita-pid-chas-voyennoho-stanu-30-zapytan-ta-vidpovidey/2022/04/18/
Інформація для внутрішньо переміщених осіб від Державного центру зайнятості:
https://www.dcz.gov.ua/storinka/vnutrishno-peremishcheni-osoby
Нагадуємо, що довідки про режим роботи та консультації фахівців Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна отримати за телефоном (05746) 40-127.