Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Дорогі земляки! Сьогодні ми вперше в історії України відзначаємо величне свято – День Української Державності. Ця дата обрана для святкування не дарма, адже саме в цей важливий день відбулася доленосна для наших предків подія – Хрещення Київської Русі, праматері нашої квітучої держави.

 

Віднині це для нас – ще одне нагадування про зв’язок поколінь, про невмирущість наших звичаїв і традицій, нашої самобутньої культури та ідентичності, нашого незламного духу та волі до життя, нашої нетлінної віри в Бога та віри в його величну силу.

 

 

Всі ці духовні постулати, яких наш народ дотримувався повсякчас, набувають неабиякої актуальності сьогодні, коли вже понад 5 місяців наша земля омивається кров’ю та сльозами її доньок та синів; коли холоднокровний та безжальний ворог продовжує знищувати об’єкти інфраструктури, культури та освіти, змітати з лиця землі житлові будинки, відбирати життя у людей.

 

У цей урочистий день ми, як ніколи, маємо бути згуртовані. Адже здавна відомо, що сила кожного народу – лише в єдності. Тож не забуваймо, хто ми і чиїх батьків ми діти, чия кров тече в наших жилах, яку героїчну історію лишили по собі наші славетні пращури. І пам’ятаймо слова з Євангелія від Матвія: «Поверни меч твій на його місце; бо всі, хто взяв меч, від меча загинуть».

 

 

Щиро зичу кожному з вас міцного здоров’я, безхмарного неба, міцної сили та процвітання у вільній, сильній та незалежній державі. Перемога – обов’язково за нами! Зі святом!