Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

З метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи Указом Президента України у минулому році в Україні 12 серпня встановлено День молоді.

 

Молодість – це прекрасна пора мрій та сподівань, пошуків свого життєвого шляху. Це час, коли бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями є головною життєвою настановою кожного юного українця чи українки. Але, на жаль, цьогоріч ці прагнення у нашої молоді нахабно відібрали.

 

Проте саме сьогодні цвіт нації України демонструє старшому поколінню, що вони виховали гідних синів та доньок своєї країни, які до останнього подиху боронитимуть рідну землю у лавах Збройних Сил України, ліквідовуватимуть наслідки руйнувань та пожеж, надаватимуть медичну допомогу пораненим, допомагатимуть людям похилого віку, займаючись волонтерською діяльністю, підтримуватимуть свою державу навіть за межами країни.

 

Віримо і знаємо, що у вас обов’язково все вийде. Від вашої енергії та ініціативи, ваших прагнень, розуму та сили і залежить не лише наше життя, а й світле та мирне майбутнє нашого району, області та держави в цілому.

 

 

Дорога молодь Чугуївщини!

 

Зичу кожному з вас міцного здоров’я, терпіння та завзяття, впевненості та оптимізму, успіхів у всіх ваших починаннях, любові та спокою. І нехай цей нелегкий кривавий шлях, що випав на вашу молоду долю, тільки помножить вашу міць у боротьбі за щастя на нашій рідній землі. Тож вистоїмо, переможемо та відбудуємо нашу Україну разом! Зі святом!