Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Проєкт Психічне здоров’я для України у партнерстві з консалтинговою агенцією One Health запустили інформаційну платформу «Далі Є»: https://www.mh4u.in.ua/dali-ye/

 

Мета платформи – допомогти людям, які пережили сексуальне насильство під час війни, знайти всю необхідну інформацію в одному місці про те, як та де можна отримати медичну, психологічну та юридичну допомогу в Україні та Польщі. Адже далі точно є.

 

 

На сайті можна знайти таку інформацію:

- організації, які надають допомогу, та їхні контакти;

- що робити, якщо стали свідком насильства;

- як спілкуватися з близькою людиною, яка пройшла крізь такий досвід;

- чому важливо давати свідчення та яка їх цінність;

- корисні матеріали для фахівців у сфері психології, юриспруденції та журналістики: як працювати з такими клієнтами, як етично проводити інтерв’ю та писати про це.

 

Державна система надання безоплатної правової допомоги (БПД) зазначає, що люди, які постраждали від сексуального насильства, пов’язаного з воєнними діями та збройним конфліктом, мають право на безоплатну допомогу: правову, медичну та психологічну.

 

Система БПД надає консультації та роз’яснення з будь-яких правових питань. А в кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом вчинення сексуального насильства, для постраждалих забезпечується безоплатна допомога для представництва інтересів у судах, складення документів процесуального характеру, зокрема: позовних заяв, клопотань, заяв до суду.

 

Єдиний телефонний номер системи надання БПД 0 800 213 103.

 

 

Бажаєте отримати правову допомогу онлайн? Гугл-форма за посиланням: http://surl.li/cpddm. Заповніть та отримайте консультацію від фахівця Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Консультації безоплатні для всіх категорій громадян.