Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Шановні освітяни! Дорогі учні та їх батьки!

 

Ось і настав цей день, День знань та старту нового навчального року. Зазвичай перший день осені ви зустрічаєте на святковій лінійці, з квітами та чудовим настроєм від довгоочікуваних зустрічей з колегами, учнями, однокласниками… Цьогорічний День знань нам випадає святкувати у нелегкий для нашої країни час.

Цей рік буде дуже непростим. Організація освітнього процесу у дистанційному режимі на території бойових дій та тимчасово окупованих територіях, обладнання бомбосховищ в закладах освіти, забезпечення дотримання всіх норм безпеки під час проведення занять, врахування всіх правил поведінки під час повітряної тривоги, – все це лише невеликий перелік тих викликів, перед якими доля поставила кожного з вас.

Попри всі труднощі розуміємо, як ніколи, важливість та усвідомленість злагодженої командної роботи вчителів, батьків та учня задля якомога якіснішого та продуктивнішого процесу отримання знань. У зв’язку з цим хочеться побажати всім вам міцного здоров’я, сил та терпіння, наполегливості та завзятості, рішучості та оптимізму. Нехай попереду на вас чекає безліч відкриттів, звершень та досягень. Прагніть, беріть участь, навчайтеся, дійте, мрійте, працюйте, намагайтеся, вірте і долайте!

Сьогодні ми усвідомили: тільки високо освічена, патріотично вихована нація здатна до спільної блискучої перемоги над ворогом. Тож справа – за кожним з нас! Зі святом! З Днем знань!