Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Його провів начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко разом з директором Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації Іваном Соколом.

 

Головне питання – готовність до осінньо-зимового періоду. Його було розглянуто з присутніми на заході керівниками громад, підприємств житлово-комунального та дорожнього господарств, територіальних підрозділів Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Держпродспоживслужби, Чугуївської центральної лікарні.

  

Міські та селищні голови доповіли про те, як у громадах готуються зустріти холоди.

  

«Всі ми розуміємо, що цей опалювальний сезон буде надскладним, тому маємо перебачити ймовірні позаштатні ситуації та вжити весь комплекс  необхідних заходів», – відзначив Сергій Лободенко.

 

На засіданні розглядалося питання заготівлі дров для опалювання; підготовки пунктів обігріву та забезпечення їх пальним; наявності техніки для розчищення снігу та піщано-сольової суміші для боротьби з ожеледицею тощо.

 

Особлива увага приділялася підготовці об’єктів медичної та освітньої галузей.

  

Після засідання Сергій Лободенко завітав до Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, щоб привітати з Днем рятівника, яке відзначатиметься 17 вересня. З нагоди професійного свята кращим працівникам підрозділу було вручено районні відзнаки.