Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко обговорив з представниками ДП «Дороги Харківщини», ДП «Харківський облавтодор», Служби автомобільних доріг у Харківській області, Харківської обласної військової адміністрації, а також начальниками Вовчанської, Печенізької та Чкаловської військових адміністрації питання зимового утримання автомобільних доріг, зокрема на деокупованих територіях.

 

За інформацією першого заступника директора ДП «Дороги Харківщини» Сергія Литвинця, зараз всі зусилля шляховиків спрямовано на відновлення мостів. З 25 зруйнованих штучних споруд 9 вже відновлено, на 5 тривають роботи.

 

Для повноцінних ремонтних робіт на автошляхах підприємство має достатній як технічний, так і людський ресурс. Але головною перешкодою для їх проведення є замінованість місцевості. Тому це питання у порядку денному посідає чільне місце.

 

«Зважаючи на велику кількість замінованих доріг, провести видалення боєприпасів із землі відразу на всій території немає можливості, – відзначив Сергій Лободенко. – Тому зараз необхідно визначити пріоритетні маршрути, і в першу чергу саме до їх розмінування залучити піротехніків».

 

Як відзначалось на нараді, проблемним моментом у зимовий період буде використання для боротьби з ожеледдю піщано-сольової суміші, оскільки найбільше в Європі підприємство з солевидобутку «Артемсіль» навесні через бойові дії зупинило роботу. Тому для організації проїзду по автошляхах буде виконуватися їх розчищення від снігу. І з цією метою варто вже зараз спланувати залучення у разі необхідності додаткових одиниць техніки, наприклад сільгосппідприємств.