Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Втрата документів, зокрема диплому, що сталася через військові дії, перешкоджає в реалізації права на працю. Натомість наявність підтвердження про здобуття вищої̈ освіти полегшує працевлаштування як в Україні так і за кордоном, тому багатьом критично важливо відновити втрачений̆ документ. Як же поновити втрачений диплом?

 

Якщо навчальний заклад знаходиться на тимчасово непідконтрольній території, документ про освіту можна сформувати в додатку «Дія». У додатку відображатимуться усі дані про документ особи, які містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом).

 

Якщо виш, який видав диплом, вже не існує, то заяву про поновлення диплома разом з пакетом документів (копіями диплома та додатка) слід направити поштою до Міністерства освіти і науки України за адресою: 01135, м. Київ, пр. Перемоги, 10 або на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Зразок заяви додається.

 

Міністерство освіти та науки (МОН) України визначить вищий навчальний заклад, який буде займатися відновленням втраченого диплома. Інформація в дублікаті відтворюватиметься на основі даних з Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Вона формується з 2000 року.

 

Якщо диплом видано раніше або інформація про нього відсутня у базі, то для підтвердження виш може використати його копію, архівну довідку про навчання чи виписку з журналу видачі документів.

 

Якщо інформації про видачу диплома немає в ЄДЕБО й недоступні архіви, тоді наявність вищої освіти доведеться встановлювати в судовому порядку. Для цього можна використати будь-які докази, наприклад, копії документів про навчання чи записи у трудовій книжці.

 

Коли суд встановить юридичний факт здобуття відповідного ступеня чи рівня вищої освіти, копію цього судового рішення необхідно додати до заяви, з якою так само доведеться звернутися до МОН. Після цього визначений ним навчальний заклад має видати дублікат документа про вищу освіту.

 

Бажаєте отримати правову допомогу онлайн? Гугл-форма за посиланням: http://surl.li/cpddm. Заповніть та отримайте консультацію від фахівця Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Консультації безоплатні для всіх категорій громадян.