Чугуївська районна військова адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Дорогі захисники Вітчизни! Шановні військовослужбовці! Дозвольте привітати вас з Днем Збройних Сил України – святом незламності, мужності та сталевого духу!

 

Сьогодні ми вітаємо тих, хто обрав у своєму житті шлях нелегкий фізично і морально, але попри все – гордий, славний та шанований.

 

 

На армію України покладена священна місія: оберігати спокій народу, стояти на варті рідної землі, вірою і правдою служити українській нації, йдучи за своїм покликанням.

 

Події останніх 8 років на сході України, а ще більше – останніх 9 місяців на території всієї держави не лише засвідчили високий рівень підготовки наших воїнів до збройних протистоянь, а ще більше загартували силу, міць та витримку наших захисників; дали потужний поштовх до розвитку нашої армії, а успіхи на фронті вкотре показали всьому світові, що українці – гідні нащадки козацького роду.

 

Вітаю кожного, хто несе службу у Збройних Силах України! Бажаю вам тільки примножувати славу нашої Батьківщини, впевнено досягати нових висот та якнайшвидше перемогти у цій страшній війні! Нехай вас оминають ворожі кулі та снаряди, а любов до України додає наснаги у запеклій боротьбі!

loker situbondo