Чугуївська районна військова адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Сергій Лободенко обговорив з начальниками міських та селищних військових адміністрацій, представниками районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, управління поліції питання мобілізації.

 

На нараді було проаналізовано стан мобілізаційної роботи у територіальних громадах, на підприємствах, в установах та організаціях. Наголошувалося на важливості ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників; сприяння діяльності РТЦК та СП, Збройним Силам України, у тому числі у частині надання будівель, транспортних та інших матеріально-технічних засобів; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботитощо.   

 

Сергій Лободенко подякував усім за плідну співпрацю протягом війни і нагадав, що мобілізаційна підготовка та мобілізація є складовими забезпечення оборони держави.

 

«Тому цій роботі слід приділяти належну увагу, особливо зараз, коли ворог ще не полишив нашу країну, – сказав він. – Без цього ми не зможемо ефективно та гідно давати відсіч окупанту, – сказав він. – Це наша мета і загальне завдання, і виконати його ми маємо спільними зусиллями».

 

 

Порушувалося на нараді і питання роботи військово-лікарської комісії, зокрема забезпечення її складу необхідними фахівцями вторинної ланки медицини.

 

 

loker situbondo