Чугуївська районна військова адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Нова освітня програма «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)» є однією з найпопулярніших серед слухачів. У Рівненському та Дніпропетровському центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості вже друга хвиля слухачів навчається керувати дронами.

 

«Завдяки успішній співпраці та допомозі нашого соціального партнера Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit - GIZ GmbH), яке підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини, реалізовано низку успішних проєктів у сфері зайнятості», – зазначила директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

 

Освітній процес включає в себе не  лише теорію, а й набуття практичного досвіду з вивченням технічних особливостей роботи з додатковим обладнанням. 

Долучитись до цієї програми можна не тільки у Рівному та Дніпрі, а також в Полтаві та Одесі. Тривалість навчання – від 3 до 5 днів. Вартість коливається в межах від 1000 до 3000 грн. Здобути навички керування БПЛА може кожен охочий, навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне.

 

За останні роки, за підтримки уряду Німеччини компанією GIZ GmbH в межах проєкту «Професійна інтеграція ВПО», навчально-матеріальна база всіх центрів професійно-технічної освіти служби зайнятості була осучаснена новітнім обладнанням за багатьма напрямками, розроблено 17 нових освітніх програм в ІТ напрямку, впроваджуються технології дистанційного навчання.

loker situbondo