Чугуївська районна військова адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська провела зустріч із представниками Ради волонтерів Харківської області.

 

Віта Ковальська зазначила, що Харківська ОВА від початку повномасштабного вторгнення рф активно співпрацює з потужними організаціями та фондами, такими як Червоний Хрест України, ООН, ЮНІСЕФ, а також багатьма урядами країн світу. Спільно з міжнародними партнерами постійно проводить комплекс гуманітарних заходів і надає необхідну допомогу жителям регіону. 

 

«Співпраця з волонтерськими організаціями – є важливою складовою у процесі відновлення добробуту у деокупованих громадах та населених пунктах, які найбільше постраждали від російської агресії», — наголосила Віта Ковальська. 

 

Члени волонтерських об'єднань розповіли про свою діяльність та проблеми, які виникають на гуманітарному фронті, і обговорили можливі подальші кроки взаємодії з ОВА за кількома напрямками. Серед основних – подальша допомога українським захисникам і захисницям, які протистоять окупантам на території області; допомога дітям, які постраждали від російської агресії та опинилися у складних життєвих обставинах; підтримка молоді і багатодітних сімей; комунікація з міжнародними партнерами і благодійниками задля залучення гуманітарних ресурсів і коштів.

 

«ОВА зробить усе можливе, аби підтримати волонтерські ініціативи, які наразі є найбільш затребуваними жителями Харківської області», – підкреслила заступниця начальника Харківської обласної військової адміністрації. 

 

Для посилення діяльності гуманітарного фронту Віта Ковальська запропонувала представникам волонтерських організацій до 6 лютого підготувати конкретний план подальших дій за визначеними напрямками гуманітарної діяльності.

https://suaralama.info/ loker situbondo