Чугуївська районна військова адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Захід відбувся за участі керівників територіальних підрозділів прокуратури, Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної податкової служби.

 

На нараді начальник Чугуївської районної військової адміністрації обговорив з керівниками громад низку нагальних питань.

 

Перше з них стосувалося виплати пенсій, субсидій та пільг Пенсійним фондом України. З 1 грудня територіальними органами ПФУ розпочато прийом документів для їх призначення та перерахунку. І якщо виплату пенсій фондом забезпечено у повному обсязі, то з виплатою пільг і субсидій ситуація залишається складною.

 

«Усі питання поступово вирішуються, доопрацьовується програмне забезпечення, щодня з’являються нові призначення та перерахунки, – запевнила начальник відділу обслуговування громадян № 19 Головного управління Пенсійного Фонду України в Харківській області Валентина Булгакова. – І це необхідно розповідати населенню, щоб уникнути соціального напруження».

 

Далі було розглянуто питання наповнення місцевих бюджетів та надходження до них нарахувань за нерухомість, оренду земельних ділянок; особливостей оподаткування під час дії воєнного стану.

  

Сергій Лободенко наголосив на необхідності максимального заощадження бюджетних коштів. «Першочерговими виплатами сьогодні мають бути заробітна плата, сплата комунальних послуг, – відзначив керівник району. – Всі позапланові витрати – не на часі».

 

Місцевим органам влади необхідно зосередитися на показниках доходної частині бюджету, виявляти та використовувати наявні резерви та збільшувати надходження, слід також переглянути ставки податків та зборів.

 

Актуальним та важливим наразі є такий напрям роботи, як комісійне обстеження пошкоджених внаслідок російської агресії об’єктів.

 

За час війни на території Чугуївського району було пошкоджено та зруйновано щонайменше 185 багатоповерхових та 2159 індивідуальних житлових будинків, 48 закладів освіти, 16 – культури, 9 – охорони здоров’я та 6 пам’яток архітектури. І це без урахування об’єктів на тих територіях, де ведуться активні бойові дії.

 

«За кожним зруйнованим помешканням – долі людей. Тому створеним робочим групам треба виконувати заходи з фіксації пошкоджень максимально оперативно та належним чином, бо від цього залежить процес виділення коштів для відновлення житла», – сказав Сергій Лободенко.

 

Пильну увагу сьогодні слід приділити забезпеченню збереженості архівних документів. Чугуївський район має значну документальну спадщину – 180 тисяч одиниць зберігання. Приміщення, в яких вони знаходяться, мають бути надійно захищені від можливих викрадень та пошкоджень документів.

 

Під час наради було також розглянуто питання призначення та виплати соціальних допомог; роботи з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу; дотримання антикорупційного законодавства.

 

 

https://suaralama.info/ loker situbondo