Чугуївська районна військова адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

У пленарному засіданні взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.
Перед розглядом питань порядку денного відбулася церемонія нагородження з нагоди Міжнародного жіночого дня, яку провели Сергій Лободенко та голова районної ради Ірина Постнікова.
 
Районні відзнаки, подарунки та квіти отримала низка представниць прекрасної статі Чугуївщини, серед яких – волонтерки, працівниці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державних установ, закладів культури, освіти, ОСББ, громадські діячки.
 
Ці жінки під час війни проявили активну громадянську позицію, справжній патріотизм, зробили особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, сприяння протидії відкритій збройній агресії проти України, проводили активну благодійну і гуманітарну діяльність.
 
Цього дня також було вручено подяку Президента Української асоціації районних та обласних рад депутату Чугуївської районної ради Аллі Зарубіній та головній медичній сестрі КП «Чугуївський районний центр медико-санітарної допомоги» Тетяні Нікітіній.
 
На пленарному засіданні депутатами було затверджено програму економічного і соціального розвитку, комплексну програму соціальної підтримки ветеранів та програму фінансового забезпечення функціонування райдержадміністрації, звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік, список присяжних; внесено зміни до поточного бюджету; утворено цільовий фонд для виконання заходів та робіт на об’єктах, пошкоджених внаслідок бойових дій. Розглянуто майнові та кадрові питання.
 
 
 
https://suaralama.info/ loker situbondo