Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

В Україні щорічно відзначається День батька та проводиться соціальна акція «Дякую, тато!».

 

Захід проходить з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства.

Чугуївський район також брав участь у даній акції. Одним з учасників був Віталій Шевченко, учасник бойових дій на Сході України. Життєву історію про свого батька під назвою «Мій тато – Герой!» написав його старший син Олександр.

Вчора у Чугуївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася приємна подія – Шевченко Віталій був нагороджений листом подяки за батьківське піклування, підтримку, небайдуже ставлення до потреб дітей від Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.

 

 

 

Мій тато – Герой!

 

(Розповідь Олександра Шевченка про свого батька Шевченка Віталія, учасника бойових дій в зоні проведення АТО)

 

Мого тата звуть Шевченко Віталій Миколайович. Він – Герой!

У 2014 році, коли на сході України почалася війна, він не залишився осторонь, а пішов воювати за наше мирне життя. Але на жаль, у 2015 році він отримав поранення і переніс за цей час вже не одну операцію.

В нашій родині виховується троє дітей: я, молодший брат Дмитро та найменша сестричка Ірина. Наразі батько займається нашим вихованням та доглядом. Всі хатні клопоти лягли на його плечі, а мама пішла працювати.

З моїм батьком можна поговорити на відверті теми, довірити свої секрети. Він любить нас такими, якими ми є. Вчить мене, брата та сестричку бути добрими, ввічливими, вихованими та не залишатися осторонь, коли комусь потрібна допомога.

Мого батька часто запрошують у навчальні заклади проводити бесіди на патріотичну тематику. Він вчить любити всім серцем свою Україну!

Дякую, тато, за те, що ти у нас є!