Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

За останню добу в області діагноз COVID-19 підтвердили 369 людям. Це черговий антирекорд.

 

Коментуючи ситуацію, керівник області відзначив, що на минулому тижні та за останню добу в області було проведено найбільшу кількість тестів на COVID-19. Більшість тих, хто захворів, - жителі обласного центру.

«Учора було проведено понад 2100 тестів, при цьому констатовано близько 370 підтверджених випадків. На жаль, ми маємо цю тенденцію і вимушені визнавати, що хвороба шириться. Ви запитаєте, у якій зоні за тиждень буде знаходитися Харків? Якщо далі це буде продовжуватися, то я впевнено вам повідомляю, що він буде в «червоній» зоні», - заявив Олексій Кучер.

Керівник області наголосив: щоб не допустити негативного сценарію, необхідно посилити профілактичні заходи. У першу чергу йдеться про активізацію роботи місцевого самоврядування в цьому напрямку: забезпечення дотримання карантинних норм у міському транспорті та вчасного виявлення контактних осіб.

«Я наполягав, наполягаю і буду наполягати на тому, що найбільша кількість захворілих і контактів - саме в міському транспорті. Якщо ми потрапимо до червоної зони, змушені будемо зупинити весь транспорт, - сказав Олексій Кучер. - У мене запитання: ми хочемо цього? Ні, не хочемо. Чому тоді так, на мій погляд, слабо реагують органи місцевого самоврядування? Усі повинні розуміти, що це спільна відповідальність, я повинен бачити зворотний зв'язок і реакцію на те, що відбувається».

При цьому голова ХОДА зазначив, що органи поліції активно перевіряють перевізників.

«Поліція відпрацьовує на сто відсотків: такої кількості протоколів, реакції, профілактичних заходів, як у Харківській області, немає в жодному регіоні країни», - відзначив Олексій Кучер.

Крім поліції, свої перевірки проводить і управління Укртрансбезпеки в Харківській області. Проте новий очільник відомства відзначає: цю роботу потрібно посилювати. Так, за даними в.о. начальника управління Укртрансбезпеки в Харківській області Олександра Гринюка, за два тижні було складено 87 матеріалів за порушення карантину на транспорті.

«Перше - це порушення водіями маскового режиму. На другому місці - порушення норм карантину при перевезенні пасажирів - беруть більше людей, ніж є місць для сидіння. І третє - водії не забезпечують санітарне оброблення транспортного засобу між рейсами», - навів приклади порушень Олександр Гринюк.

Олексій Кучер також нагадав, що з понеділка червоний рівень епідеміологічної небезпеки встановлено у Великобурлуцькому районі.

«До понеділка місцева влада зобов’язана провести відповідну комісію і вжити заходів, які б забезпечили виконання встановленого рівня карантину», - сказав Олексій Кучер.