Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Вирішення цього питання обговорив з керівництвом та колективом підприємства голова ХОДА Олексій Кучер.

 

9 вересня керівник області відвідав ДП «Завод імені Малишева». Під час спілкування з керівником підприємства голова ХОДА зазначив, що особисто зустрічався з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та обговорював питання завантаження ДП «Завод імені В.О. Малишева» новими замовленнями, зокрема – на виготовлення двигунів для потягів «Укрзалізниці».

«Я особисто зустрічався з Криклієм, ми проговорювали це питання ще за 1,5 місяці до того, як був призначений новий директор «Укрзалізниці», - сказав Олексій Кучер. - Якщо ми отримаємо замовлення на заміну 60% зношених двигунів у потягах, то роботи в підприємства буде дуже багато».

Виготовлення двигунів на харківському заводі дозволить провести імпортозаміщення вузлів, які раніше закупалися в Російській Федерації. 

Голова ХОДА зазначив, що найближчим часом він організує зустріч генерального директора ДП «Завод імені В.О. Малишева» Василя Криласа з керівництвом «Укрзалізниці», а сам Олексій Кучер повторно зустрінеться з міністром інфраструктури для прискорення вирішення цього питання.

Василь Крилас подякував керівнику ХОДА за підтримку підприємства та зазначив: цивільні замовлення допомагають завантажити цехи роботою. При цьому акцентував: не варто забувати й про основний вид діяльності підприємства. 

«Ми маємо величезне бажання виготовляти сучасні танки для нашої української армії», - наголосив керівник заводу ім. Малишева.