Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко першою тепло привітав директора КЗ «Центр культури та дозвілля» Малинівської селищної ради, керівницю народного фольклорного колективу «Малинова криниця», заслужену працівницю культури України Ольгу Янкову з нагоди її 40-річної плідної трудової діяльності в одному з провідних закладів культури району.

 

«Ви – справжня берегиня та популяризаторка безцінної народної спадщини, чудова організаторка змістовного дозвілля, творча й активна особистість, мудра наставниця молоді. Всі, хто знає вас, радіють спілкуванню з такою щирою, доброзичливою та талановитою людиною, – звернувся до шанованої землячки Сергій Лободенко. – Тож від себе особисто, а також від громади Чугуївшини безмежно вдячний вам за натхненну творчу діяльність, вагомий особистий внесок у духовну скарбницю Слобожанщини та бажаю подальших успіхів й всіляких гараздів!»

Керівник району вручив Ользі Янковій квіти і Почесну грамоту.

 

Також сьогодні, напередодні Дня фізичної культури та спорту, Сергій Лободенко за значний внесок в організацію фізкультурно-масової та спортивної діяльності, популяризації здорового способу життя на Чугуївщині вручив громадському активісту Миколі Бурмі з Базаліївки та секретарю районної федерації футболу, голові правління громадської організації ФК «Есхар» Олександру Скідіну Почесні грамоти, тренерам-викладачам районної ДЮСШ Сергію Лисяку (баскетбол) та Олександру Терещенку (бокс) – подяки.

 

«Чугуївщина споконвіку славиться здобутками на спортивних аренах, тож важливо не лише зберігати, а й примножувати таку славну традицію, – наголосив під час урочистої церемонії очільник району. – Із задоволенням відзначу, що останніми роками в багатьох населених пунктах з’явилися сучасні ігрові майданчики зі штучним покриттям (ось-ось ще такий прикрасить Есхар), багатофункціональні тренажерні комплекси, капітально реконструюються спортзали у навчальних закладах. До кінця нинішнього року планується збудувати чудовий фізкультурно-оздоровчий комплекс у Новопокровці. Тож прихильникам активного, здорового способу життя є де вдосконалювати майстерність! Дякую всім причетним до фізкультури та спорту землякам і бажаю так само завзято, з користю для здоров’я і суспільства торувати шлях до перемог!»