Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

З першим ювілеєм поліцейських регіону привітав голова ХОДА Олексій Кучер.

 

«5 років тому була створена система патрульної поліції, тисячі молодих хлопців та дівчат, патріотів взяли на себе таку серйозну відповідальність. За ці 5 років ви вже загартувались. Я хочу, щоб ви продовжували розвиватись. Бажаю вам міцного здоров’я, хай вас береже Бог, хай з розумінням до вашої служби ставляться ваші родини. Друзі, я бажаю вам усього найкращого та щиро дякую за вашу роботу», - звернувся до поліцейських голова ОДА.

Він також особисто подякував керівниці управління патрульної поліції Альоні Стрижак: «Альона Олегівна хвилюється за кожного з вас. Вона дійсно вважає ці 1,5 тисячі молодих людей, які працюють, своєю сім’єю».

Сама Альона Стрижак дуже тепло привітала свій колектив: «Ви - той колектив, на який я опираюся, ви – ті люди, якими я пишаюся, ви – ті люди, які задають темп і ритм життя нашому місту та нашій області. Я вам завжди дякувала та дякую за службу, оскільки щодня 24/7 кожен з вас віддає себе службі. Я пишаюся результатами вашої служби», - сказала вона.

Також патрульну поліцію привітав начальник ГУ Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко.

«Через патрульну поліцію сьогодні відбувається комплектування всіх без винятку підрозділів Національної поліції. Люди, які приходять у поліцію, мають бути мотивовані не тільки грошовим забезпеченням, але й совістю своєю, відношенням до людей, до держави. Ті завдання, які ви виконуєте, надзвичайно важливі», - наголосив Валерій Сокуренко.

Під час урочистого заходу Олексій Кучер вручив патрульним поліцейським відзнаки Харківської облдержадміністрації.