Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Змагання будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, паверліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

 

Реєстрація учасників триватиме до 25 жовтня 2020 року, а самі змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників, у час та день, які йому зручні.

«Учасник сам вибирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року. Учасник повинен зробити свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати в організаційний комітет», - інформують на Урядовому порталі.

6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор нескорених 2.0 ONLINE.

«Це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який не має аналогів в Україні, адже в Україні досі ніхто не проводив онлайн спортивних змагань з кількох дисциплін одночасно, - розповідає координаторка Ігор нескорених в Україні Оксана Горбач. - Схоже, Covid-19 з нами надовго, тому необхідно формувати новий стандарт змагань, який поширюється також на адаптивні види спорту».

За словами представника Благодійного фонду «Повернись живим» Тараса Шпука, відсутність спеціальних вимог до обладнання, на якому можуть виступати учасники – це усвідомлений вибір організаторів, оскільки збільшити доступність спорту для ветеранів з особливими потребами є одним з пріоритетів Ігор нескорених.

«Онлайн-формат надає дуже широкі можливості - ветеран з будь-якої частини країни може приєднатися до нескорених і взяти участь у змаганнях. Учасник сам обирає вид спорту, в якому змагатиметься, час та місце виконання вправи. Ось чому Ігри нескорених - це розширені можливості для участі. Чекаємо на вас, реєструйтесь до участі в змаганнях», - закликав Тарас Шпук.

В Іграх нескорених 2.0 ONLINE взяти участь можуть ветерани та чинні військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. До участі в змаганнях запрошуються члени тогорічних національних збірних Ігор нескорених.

Зареєструватись на онлайн-змагання «Ігри нескорених 2.0» можна тут

Проєкт здійснюється в межах підтримки від Посольства США в Україні.