Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Найбагатшим безцінним ресурсом нашої держави є родюча земля, а славетні українські чорноземи вважаються еталонними в світі й віддячують вправним господарям рекордними врожаями.

 

Чугуївщина стабільно знаходиться серед лідерів агропромислового комплексу на Слобожанщині, з року в рік стрімко розвивається, впроваджує сучасні технології та збільшує обсяги виробництва у землеробстві, тваринництві та переробній галузі.

«Земляки-аграрії постійно прогресують, досягають вагомих врожаїв, надоїв та приростів й гідно виконують свою надважливу продовольчу місію, за що вам низький уклін та щира вдячність, – звернувся до винуватців свята голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко. – Завдяки вашій результативній та злагодженій праці наповнюється районний бюджет, розвиваються місцеві громади, стає комфортнішим життя в сільській місцевості. А в скрутну годину, зокрема, пов’язану з коронавірусом, саме ви першими допомогли медикам та їх пацієнтам, зібравши значні кошти для профілактики та лікування цієї підступної хвороби, придбання необхідних ліків та устаткування. Хай нам у подальшому щастить, а рідна земля рясно родитиме, завдячуючи невтомній праці дбайливих господарів. Честь вам і шана!»

Щиро привітав колег і поважний ветеран Анатолій Середа, який понад тридцять років успішно очолював агропідприємство у Терновій, а останніми роками активно займається науково-педагогічною діяльністю, передаючи багатий практичний досвід майбутнім агрономам.

Сергій Лободенко вручив Почесні грамоти кращим працівникам галузі, а святкову атмосферу заходу чудово доповнив барвистий концерт аматорів сцени районного Будинку культури.